ana sayfa > başvurular > Banka İş Başvuruları

Banka İş Başvuruları

Pazar, 19 Haz 2011 yorum ekle yorumlara git

Aşağıdaki metinde banka iş başvurularına istinaden verilen bilgiler yeralmaktadır.

İNG BANK İş Başvuruları

Aday tarafından en az 4, en fazla 10 haneli şifre üretilerek “Başvuru Şifreniz” alanına yazılmalıdır. Başvuru formunun her iki sayfası da doldurulduktan sonra kayıt yapıldığında, sistem otomatik olarak başvuru numarası üretecektir. Numara ve şifrenin unutulmaması, başvuru durumunuzu sorgulayabilmeniz ve güncelleyebilmeniz açısından önemlidir.

Nitelikleriniz aranan niteliklerle örtüşmüyorsa;
- Kayıt oluşmayacak ve mesaj penceresinde bu konuda bilgi verilecektir. Niteliklerinizde değişiklik olduğu takdirde; lütfen tekrar başvurunuz.

İş Başvurunuzu yapmadan önce; İşe Alım Sürecimiz, İş Başvurusu, Başvuru Takibi sayfalarımızı dikkatlice okumanız iş başvuru formumuzu doğru ve hızlı bir şekilde doldurmanıza yardımcı olacaktır.

Banka iş başvurulari için formunu doldururken karşılaşacağınız olası sorunlarınızı ve önerilerinizi bu formda yer alan “Önerileriniz” bölümünü tıklayarak iletebilirsiniz

Başvuru formu için tıklayınız.

YAPI KREDİ BANKASI

Bankamızın personel ihtiyacına yönelik ilanlarını internetten ve / veya gazetelerden takip ederek iş olanaklarımız hakkında bilgi alabilir ve açık pozisyonlara başvuruda bulunabilirsiniz.
Açık pozisyonlarımızın sanal ortamdaki duyuruları internet sitemizden ve çeşitli kariyer portallarından yapılmaktadır.

Genel başvuru olarak özgeçmişinizi veri bankamıza göndermek veya açık pozisyonlarımıza özel iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız buraya tıklayarak işleminizi kolayca yapabilirsiniz.

Gelin, Yapı Kredi Ailesi’ne katılabilmek için siz de bir adım atın…

İŞ BANKASI

Bankamıza yapılacak tüm iş başvuruları yalnızca aşağıda yer verilen “İş Başvuru Formu” aracılığı ile kabul edilmektedir. İş başvurusunda bulunabilmek için formun eksiksiz olarak doldurulması ve Bankamızda görev alınmak istenilen pozisyonun belirtilmesi gerekmektedir. Formun doldurulmuş olması başvuruda bulunulan pozisyonun sınavlarına davet edilebilmek için yeterli olmamakta, katılmak istenilen sınavlar için ayrıca sınav başvurusu gerekmektedir. Başvurusu devam eden sınavlarla ilgili ayrıntılı bilgilere “Kariyer Fırsatları” sayfamızda yer verilmektedir.

GARANTİ BANKASI

Garanti’nin bir parçası olmak ister misiniz?
Türkiye’nin öncü ve yenilikçi bankası olarak; gelişime açık, eğitimli, modern, yaratıcı ve iyi ahlaklı takım arkadaşlarına önem veriyoruz. Üniversite öğrencilerine yönelik etkinliklerimiz, staj programlarımız, yeni mezunlar ve deneyimli çalışanlar için alternatif iş olanaklarımızla Garanti’li bir kariyerin kapılarını açıyoruz.

ZİRAAT BANKASI

Ziraat Bankası‘ndan personel alımına ilişkin yeni bir açıklama geldi. Söz konusu açıklamaya göre Ziraat Bankası bünyesinde farklı alanlarda çalıştırmak üzere yaklaşık 1550 yeni personel alımı gerçekleştirecek. Eleman alım sınavını, banka kendisi yapacak. Bankanın şubelerinde internet ortamında yapılacak sınav için adaylar, 13 Haziran saat 20.00’ye kadar internetten başvurabilecek. Bankanın internet sitesinde yer alan duyurulara göre

AKBANK

AKBANK yeni dönemde satış odaklı pozisyonlar için 750 kişilik personel alımı yapmayı planlıyor. 2010 yılında satış fonksiyonlu pozisyonlar için 765 kişiyi işe alan Akbank, 2011’de bin kişilik işe alım planının yüzde 75 oranındaki büyük çoğunluğunu saha ve genel müdürlük pozisyonlarındaki satış fonksiyonları için yapacak. Bu fonksiyonlarda görev yapanlar; ürün ve hizmetleri tanıtarak yeni müşteri edinmek.

Değerlendirme aşamasında banka iş başvuruları tüm bilgileriniz göz önünde bulundurularak sonuçlandırılır.

Categories: başvurular Tags: ,
  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok