ana sayfa > Kredi Başvuru Sonucu > Garanti Kredi Başvuru Sonucu

Garanti Kredi Başvuru Sonucu

Pazartesi, 04 Nis 2011 yorum ekle yorumlara git

Eğer bir kredi alacaksanız ve bu krediyi garanti bankasından almayı düşünüyorsanız bu slogana kulak verin İhtiyacınız ne olursa olsun, Garanti’nin Bireysel Destek Kredisi ile kolayca karşılayabilirsiniz.

Garanti Kredi kapsamında sunulan hizmetler sayesinde müşteriler, kredi almadan önce danışmanlık desteği, ödeme sürecinde ihtiyaç halinde kredi miktarını arttırma, taksitleri azaltma ya da erteleme imkanından yararlanabiliyor.

60 ay vade, kefilsiz, ödemesi kolay, dertsiz tasasız Bireysel Destek Kredisi Garanti ’de.

Kredi başvurunuzun sonucunu öğrenmek mi istiyorsunuz ?
Kredi başvuru sırasında garanti bankasına bildirdiğiniz T.C. Kimlik Numarası`nı* kullanarak kredinizin başvuru sonucu hakkında bilgi alabilir ve takip edebilirsiniz.
Aşağıdaki iletişim kanallarından herhangi birinden T.C. Kimlik Numaranızı girerek garanti kredi başvuru sonucu hakkında bilgi alabilirsiniz.
Cepten 3390
garanti.com.tr’den
Garanti İnternet Şubesi’nden
444 0 333 Alo Garanti’den

 1. murat
  Salı, 07 Haz 2011 zamanında 14:06 | #1

  20 milyara ihtiyacım var benı ararmısınız

 2. hatice ışık
  Pazartesi, 12 Eyl 2011 zamanında 20:32 | #2

  kredi sonucunu öğrenebilirmiyim…

 3. murat özbay
  Perşembe, 16 Şub 2012 zamanında 11:45 | #3

  merhaba ben 1993 doğumluyum ama adıma kayıtlı bir yer yok ben şu an lise okuyorum kredi kartına’da acil ihtiyacım var devlet bana ayda 150 tl maaş veriyor

 4. yusuf
  Perşembe, 28 Haz 2012 zamanında 09:32 | #4

  bireysel kredi sonucu

 5. funda
  Cuma, 22 Şub 2013 zamanında 16:57 | #5

  merhaba ben emekli devlet memuruyum çalıştıgım süre zarfında hep talihim yaver gitmedi, neyim var neyim yok çocuklarıma harcadım bazı bankadan çektiğim kredileri zamanında ödeyemedim buda bana puan kaybettirdi halen ödemekte oldugum kredim var borcumda 17 milyar bu borcumu kapatmak yani yapılandırmak istiyorum maaş aldıgım banka bana yardımcı olmuyor. maaşımı o bankadan alıp sizinle çalışmak istiyorum maaşım sizin bankanıza yatsın istiyorum eger iligilenir beni ararsanız sevinirim ben size kızımın telefonunu vereyim ilgilenirseniz sevinirim.kızımla aynı evde oturuyoruz.

 1. şimdilik geri bağlantı yok