ana sayfa > Kredi Başvuru Sonucu > Kredi Sonucu

Kredi Sonucu

Perşembe, 21 Nis 2011 yorum ekle yorumlara git

Herhangi bir ihtiyacınızı gidermek amacı ile kredi kullanmaya kararverdiniz diyelim. Kredi kullanmanın ilk adımı kredi başvurusunda bulunmaktır sonra ise sonucu hakkında ne aşamada olduğunu öğrenmek istersiniz ama bu konuda bilgi almanız malesef inceleme aşamasındayken mümkün olmayacaktır.

Başvuru Sonucu için internet sitesi üzerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca telefon bankacalığını kullanarak kredi başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Uygun faiz oranlarına ve esnek geri ödeme vadelerine sahip kredi seçenekleri için sizleri en yakın  şubeye başvurunuz

Hayalinizdeki araca karar verdiyseniz, Online Başvuru bölümüne gidip, adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Size sunacağımız ödeme alternatiflerinden bütçenize en uygun olanını belirleyip, aracınızı almayı düşündüğünüz yetkili satıcıyı seçtikten ve son olarak bize kendinizi tanıtmak için başvuru formumuzu doldurduktan sonra arkanıza yaslanın…
Kredi sonucu olumlu ya da olumsuz olarak sonuçlanabilmektedir. Size özel bilgilerin aramızda kalacağının güveni ile siz internette dolaşmaya devam ederken, biz kredi başvurunuzu değerlendirelim.

Bankalar kredi faiz oranlarını, kredi piyasası dinamiklerine ( KREDİ PAZARI ) rekabet durumu ve mevcut fonlarının maliyetlerine göre düzenlemektedir. Kredi alırken iyi araştırma yapmalısınız, çünkü bankalar rekabet ve maliyet durumuna göre farklı KREDİ FAİZ ORANI vermektedir. Kredi sonucu olumsuz olarak sonuçlanan bir krediye tekrar başvuru yapmanız herhangi birşey değiştirmeyecektir bir defa red cevap aldığınızda bunu değiştimeniz baya zor olacaktır.Ayrıca kredi faiz oranı dışında KREDİ YILLIK MALİYET ORANI da çok önemlidir, Bankalar kredi faiz oranını düşük tutup diğer masrafları yükselmekte böylece kredi faiz oranı düşük görünse bile esas maliyet yükselmektedir.

En uygun kredi veren banka, kredi arayışındaki herkesin sorduğu soru. Bu sorunun herkes için ortak tek bir yanıtı yok. Kredi arayan herkesin kendi ihtiyaçları, karşılayabileceği faiz oranı, masraflar farklıdır. Aynı şekilde bankaların da kredi risk hesaplamalarında farklı kullanıcılara farklı oranlar sunabiliyor olmaları, en uygun kredi veren banka arayışını daha da karmaşık hale getiriyor.

Eğer kredi sonucu olumlu olarak sonuçlanır ise bunun ile alakalı olarak banka tarafınran muhakkak bilgilendirileceksiniz.

İşte bu yüzden biz, bu işlemi basitleştirmeye, karar aşamanızda size destek olmaya çalışıyoruz. Enuygun.com’da Garanti, TEB, Yapı Kredi / YKB, Citibank, Denizbank ve diğer bankaların kredi seçeneklerinin tüm detaylarını görerek, sizin için en uygun krediyi veren bankayı kolaylıkla tespit edebilirsiniz.

Categories: Kredi Başvuru Sonucu Tags: ,
  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok