ana sayfa > Yapıkredi > Yapı Kredi Play Kart Başvuru Sonucu

Yapı Kredi Play Kart Başvuru Sonucu

Çarşamba, 15 Ara 2010 yorum ekle yorumlara git

Play kart ile dünyanın her yerinde yapacağınız alışverişlerden puan kazanırsınız. Kazandığınız puanlar ile dilerseniz Üye İşyerleri’nde kullanabilirsiniz. Ayrıca Hızlı Cep ile konuşma süresi/TL alabilir veya puanlar’ınızı Akıllı Adım Bireysel Emeklilik Planları’na aktarabilirsiniz.

Yapı Kredi Play Kart Başvuru işlemini gerçekleştirdikten sonra yaklaşık bir ile iki hafta içerisinde olumlu ya da olumsuz olarak sonuçlandırılmaktadır.

Yapı Kredi Play Kart Başvuru sonucu olumlu olarak sonuçlandıktan sonra kartınız adresinize teslim edilir ve aşağıda yer alan özelliklere sahip olan kartınızı keyifle kullanmaya başlayabilirsiniz.

Gencim, güzelim, gezerim, eğlenirim” diyorsanız, Play kesinlikle sizin kartınız. Bu kartla, festival ve gece kulüplerinde size özel ayrıcalıklar ve gençlerin en sevdiği markalarda fazla fazla puan kazanabilirsiniz. Ayrıca yaptığınız her alışverişte puanın yanı sıra Turkcell’den bedava kontör ya da dakika da sizin olur.

Tabi ki bu işlemlerin tamamını Yapı Kredi Play Kart Başvuru sonucu olumlu olarak sonuçlandıktan sonra gerçekleştirebilirsiniz.

  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok