İş Başvuru

1 DAKİKADA DOLAR KAZANDIĞIM YÖNTEM – İnternetten Para Kazanma Yöntemleri 2021 İnternetten Para Kazanma 2022

1 DAKİKADA DOLAR KAZANDIĞIM YÖNTEM – İnternetten Para Kazanma Yöntemleri 2021 #İnternetten Para Kazanma 2022

#evdeparakazanma #internettenparakazanma #parakazanma #para #Bedavapara

8 Kişi Okudu – 2 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

internetten para kazanma internetten para kazanma 2021 para kazandıran siteler uygulamalar para kazandıran uygulamalar internetten yatırımsız para kazanma para kazanma siteleri internetten para kazanma anket para kazandıran siteler 2021 tıkla para kazan öğrenmeyi seviyoruz video izle para kazan bitexen para çekme internetten para kazandıran siteler para kazan ödeme kanıtlı evden para kazanma yolları ferhat yavrutürk

Site; https://www.theodorec.com/h5/index.html#/pages/login/register?recomno=8183029

Şirket Profili:
Theodorec Group, 2020 yılında kurulmuştur ve merkezi Amerika Birleşik Devletleri’ndedir. Theodore Desino’nun CEO’su (CEO) ve Theodorec üyeleri ortaklaşa uluslararası bir e-ticaret yardım platformu kurdu. Theodorec Group, kuruluşundan bu yana hızla gelişti ve olağanüstü bir performansa sahip. Ana kooperatif endüstrileri şunlardır: sigorta endüstrisi, bankacılık kurumları, eBay, Amazon, Etsy, Flipkart, Shopee ve diğer çevrimiçi alışveriş platformları.
Theodorec’in milyonlarca e-ticaret platformu ortağı vardır. Şu anda, küresel düzende çevrimiçi ve çevrimdışı olarak tanıtılmış ve birçok büyük e-ticaret platformu ile işbirliğine ulaşmıştır. Amazon, Tamll, Hopeee, ebay, Wish, MercadoLivre ve diğer büyük platformlar, milyonlarca tüccar için günde 60 milyondan fazla farklı siparişi işleyen işbirliği yardım anlaşmaları imzaladı.
Theodorec, dünyanın lider iletişim hizmetleri grubu şirketidir. Yıllar içinde biriken e-ticaret, internet, büyük veri, yapay zeka ve diğer teknolojilere dayanarak, şirket aşağıdaki alanlarda lider konumdadır: Marka stratejik planlaması, marka değeri geliştirme, marka görsel standardizasyonu, pazarlama planlaması ve promosyonu vb. Yeni nesil akıllı çevrimiçi alışveriş platformunun temelini atın.
Theodorec APP, yüksek kaliteli e-ticaret için bir platformdur. Platform şu anda Amazon, ebay, dilek, flipkart, Shopee vb. gibi birçok büyük uluslararası e-ticaret platformuna hizmet vermektedir. Ürünler, tüketicilere yüksek kaliteli ve ucuz ürünler sunmayı amaçlayan ünlü üreticilerden ve marka dökümhanelerinden gelmektedir. Mevcut uluslararası ana mobil alışveriş güçlendirici APP’dir. Kullanıcılar, otomatik sistem eşleştirme ile platformda sipariş vererek kar elde edebilirler.
Theodorec platformunun ana işi, çevrimiçi satış platformu tüccarlarının mağaza sıralamasını, ürün farkındalığını ve satış hacmini iyileştirmelerine yardımcı olmaktır. Üyelerin işi, kullanıcıların emtia siparişlerini platform sistemi üzerinden otomatik olarak eşleştirmektir. Bu ürün sevk edilmeyecektir. Bu, bir ürünün pazardaki derecelendirmesini ve satış hacmini iyileştirmenin bir yoludur. Kullanıcılar, market mağazalarının farkındalığı ve satışları artırmasına yardımcı olabilir. Ekonomik kalkınmaya ve pazar refahına ortaklaşa katkıda bulunan Theodorec Group, dünya çapında 3000’den fazla kişiye istihdam olanakları sağlamada, müşterilere eksiksiz bir tek noktadan hizmet sağlamada ve sektörde iyi bir itibar oluşturmada yardımcı olmuştur.
Bu, yerel vergi makamları tarafından düzenlenen bir platformdur, bu nedenle para çekme işlemlerinin kişisel gelir vergisinin %3’ü kadar kesilmesi gerekir. Ancak bu şekilde koruma sağlanabilir (bu çok önemlidir. Sadece vergi ödeyerek daha fazla güvenlik koruması sağlanabilir)

İnstagram hesabım; https://instagram.com/ferhatyavruturkyt?igshid=1k5ylv71ks506

Telegram kanalım; https://t.me/ferhatyavruturk

Ne kadar kişiyi abone yaparsanız şansınız okadar artarar.
BOL ŞANSLAR.

Kanala Abone Ol : https://www.youtube.com/channel/UCMna29mS_9IUIdnohbG5qtQ

2. Kanal Abone Ol: https://www.youtube.com/channel/UC6NMVtOWGvNSLT3e8Andfew

Ne kadar kişiyi abone yaparsanız şansınız okadar artarar.
BOL ŞANSLAR.

#ferhatlabedavainternet

Daha kaliteli videolar için maddi destek vermek isterseniz reklamlara tıklayabilirsiniz. Teşekkürler. Video işinize yaradıysa desteğinizi göstermek adına beğenmeyi ve kanala abone olmayı unutmayın. Diğer eğitimlerimiz için takipte kalın.

➤ ferhat yavrutürk ‘un Odası :

➤TikTok takipçi hayran artırma : https://youtu.be/DlrLlxdtExE

➤instagram takipçi kasma : https://youtu.be/0BgsBr2bWmg

Merhabalar ben ferhat , yıllardır sürmekte olan youtube serüvenimde sizlere yardımcı olmak için bu kanalı kurdum. Youtube detaylı bilgileri paylaştığımız Eğitim kanalı. Kanalımıza abone olarak tüm videolarıma anında haberdar olabilirsin. Görüşmek Üzere. İZLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu