BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

12 Mart Pazar Adana’da Elektrik Kesintisi Yaşanacak! Adana’da Elektrik Kesintisi Yaşanacak Bölgeleri Sorgulama YAP! basvurusonucu

12 Mart Pazar günü Adana’da bazı bölgelerde elektrik kesintisi yaşanacak. Dağıtıcı firma olan Toroslar edaş konu ile alakalı resmi bir açıklama gerçekleştirdi.

12 Mart Pazar Adana Elektrik Kesintisi Yaşanacak! Adana’da Elektrik Kesintisi Yaşanacak Bölgeler

Bazı bölgelerde yapılacak olan onarım çalışmaları doğrultusunda elektrik kesintileri olacak. Elektrik verilemeyecek bölgeler hakkındaki bütün detayları hemen aşağıda yer alan link üzerinden görebilirsiniz.

12 mart pazar adana'da elektrik kesintisi yaşanacak
12 mart pazar adana’da elektrik kesintisi yaşanacak

12 Mart Pazar Adana Elektrik Kesintisi

Adana da güncel kesintiler devam ediyor. Yaşanan depremden etkilenen bölgelerden bir tanesi Adana’ydı ve bakım onarım çalışmaları bu bölgede hız kesmeden devam ediyor.

12 mart pazar adana'da elektrik kesintisi yaşanacak! adana’da elektrik kesintisi yaşanacak bölgeleri sorgulama yap!
12 mart pazar adana’da elektrik kesintisi yaşanacak! adana’da elektrik kesintisi yaşanacak bölgeleri sorgulama yap!

12 Mart Pazar günü itibariyle güncel kesintiler de devam edecek. Toroslar EDAŞ üzerinden 12 Mart Pazar günü elektrik sorgulama işlemlerini çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Toroslar EDAŞ Elektrik kesintisi yaşanacak bölgeleri az önce açıkladı. Adana elektrik kesintisi sorgulama linki üzerinden bu bölgeleri görebilirsiniz. Semt ya da mahalle adı yazarak elektrik kesintisi yaşanacak bölgeler anlık olarak sorgulanabiliyor.

ADANA ELEKTRİK KESİNTİSİ SORGULAMA

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu