Memur Maaşları

2022 TEMMUZ SSK BAĞKUR 4A,4B,4C EMEKLİ ZAMLI MAAŞLAR YATACAĞI TARİH AÇIKLANDI EK ZAM VAR MI NE KADAR Market İş Başvurusu 2022

2022 TEMMUZ SSK BAĞKUR 4A,4B,4C EMEKLİ ZAMLI MAAŞLAR YATACAĞI TARİH AÇIKLANDI EK ZAM VAR MI NE KADAR Memur Maaşları2022

#Memur Maaşları2022

1169 Kişi Okudu – 6 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

6 aylık enflasyon verisinin ardından kesinleşecek ve kamuoyu ile paylaşılacak memur ve emekli zam oranında 5 aylık fark kesinleşti. 5 aylık veriye bakıldığında en az yüzde 35 zam geleceği belirlenen emekli maaşları için son çalışmalar tamamlanıyor.
Memur ve emeklilere yapılan zam sonrası emekli maaşlarının ne zaman hesaplara yatacağı merak konusu oldu. Temmuz zammının netleşmesinin akabinde gözler ödeme tarihlerine çevrilirken “Zamlı emekli maaşları yattı mı, ne zaman yatacak?” sorusu gündem oldu. Milyonlarca memur emeklisi zamlı maaş farklarının hesaplara yatmasını bekliyor.
Enflasyon rakamlarının TÜİK tarafından açıklanmasının ardından memur ve memur emeklisine yüzde 40’ın üzerinde zam yapıldı. Yılda iki defa yapılan memur ve emekli zamlarının maaşlara yansımasıyla beraber farködeme takvimi gündeme geldi. Memur maaşları bayramdan önce hesaplara yatarken emekli maaşları zam farkı ödemelerine ilişkin “Zamlı emekli maaşları yattı mı, ne zaman yatacak?” araştırmaları hız kazandı.
Haziran ayı enflasyon rakamları TÜİK tarafından açıklandı ve SSK ve BAĞ–KUR emekli aylıkları yüzde 42.35, memur ve emekli memur aylıkları yüzde 41.69 oranında artış gösterdi.
Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:
https://www.youtube.com/channel/UCeQHDjwpbzJKrqbCOlVmyvg/join

Kanalıma Abone olmak için: https://www.youtube.com/channel/UCeQHDjwpbzJKrqbCOlVmyvg?sub_confirmation=1
Selamlar ben Mustafa Arılık ! Youtube henüz yeni başladım. Kanalımda oyun, oyun tanıtım, eğitim, eğlence, vlog, ve sizlere bazı konularda yardımcı olabilmek amacıyla ”nasıl yapılır” videoları paylaşıyorum. Ayrıca iyi bir ”Pubg Mobile” oyuncusuyum. Videoları montaj yaparken çok eğleniyorum ve birçok komik anlar yaşıyorum. Hergün yeni video paylaşıyorum. Eğer sizde bana katılmak isterseniz kanalıma abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu