BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

21 Mart Salı İzmir’de Elektrikler Kesilecek! İzmir’de Elektrik Kesintisi Olacak Bölgeler basvurusonucu

İzmir’de 21 Mart Salı günü itibariyle bazı bölgelerde elektrik kesintisi yaşanacak. Az önce Gediz elektrik’ten yeni bir duyuru daha geldi. Elektrik kesintisi yaşanacak bölgeler hakkında açıklama yapıldı. 21 Mart Salı Çarşamba günü hangi bölgelerde elektrikler kesilecek? Elektrikler ne zaman gelecek? Elektrik kesintisi neden yaşanıyor? Tüm detayları yazı içeriğimizde görebilirsiniz.

21 Mart Salı İzmir Elektrik Kesintisi

Gediz Elektrik yapmış olduğu duyuruda 21 Mart günü itibariyle bazı bölgelerde bakım ve onarım çalışmaları yapılacağını bu çalışmalar doğrultusunda belirli süre içerisinde enerji verilemeyeceğini duyurdu. İzmirli vatandaşlar da hangi bölgelerde elektrik kesintisi yaşanacağını merak ediyor. Hemen aşağıda yer alan link üzerinden Gediz Elektrik resmi internet sitesine giriş yaparak sizler de mahalle ve Sokak olarak sorgulama gerçekleştirebiliyorsunuz.

Gediz Elektrik yapmış olduğu açıklamada planlı bakım onarım çalışmaları doğrultusunda kesim yapılacağını açıkladı hangi bölgelerde ne kadar süreyle bir şekilde çalışmalar gerçekleştirecek bununla alakalı net bir bilgi yok. Hemen aşağıda yer alan link üzerinden sizlerden mahalle ve Sokak numarası ile birlikte elektrik kesintisi sorgulaması yapabilirsiniz.

İZMİR ELEKTRİK KESİNTİSİ SORGULAMA

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu