BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

24 Mart Cuma İstanbul Elektrik Kesintisi! İstanbul’da 24 Mart Cuma Kesintisi Olacak Bölgeler basvurusonucu

İstanbul’da 24 Mart Cuma günü itibariyle bazı bölgelerde elektrik kesintisi yaşanacak. Elektrik kesintisi ile alakalı dağıtıcı firma olan Bedaş’tan resmi bir açıklama geldi. 24 Mart Cuma günü itibariyle bazı bölgelerde gün içerisinde ve akşam saatlerinde enerji verilemeyecek yapılması planlanan bakım çalışmaları doğrultusunda enerji kesintileri yaşanabilir.

Bu nedenle bazı bölgelerde zaman zaman elektrik kesintilerinin yaşanması söz konusu olacaktır. Hemen aşağıda yer alan link üzerinden sizlerde 24 Mart Cuma gününde yaşanacak olan elektrik kesintileri hangi semt ve mahallelerde olabileceğini görebilirsiniz.

24 Mart İstanbul Elektrik Kesintisi

Elektrik dağıtıcı firma olan BEDAŞ konu ile alakalı resmi bir açıklama gerçekleştirdi. İstanbul’da elektrik kesintisi yaşanacak bölgeler belli oldu. 24 Mart itibariyle bazı bölgelerde çok daha yoğun olurken bazı bölgelerde kısa süreli enerji kesintisi yaşanacak yapılması planına bakım çalıştırması ve iyileştirme çalışmalarının nedeniyle böyle bir karar alındı. Hemen aşağıda resmi internet sitesi üzerinden elektrik kesintisini sorgulayabilirsiniz.

İSTANBUL ELEKTRİK KESİNTİSİ SORGULAMA

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu