BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

25 Bin Kamu Personeli Alımı: Tecrübe Gerekmeyen KPSS’siz İstihdam Fırsatı! Başvuru İle İlgili DETAYLAR! basvurusonucu

Altı farklı kamu kurumu ve belediye, büyük istihdam projelerini hayata geçiriyor. İlkokul, lise, MYO ve üniversite mezunlarına yönelik toplamda 25 bin personel alımı yapılacak. KPSS şartsız alımlar için başvuru süreci başladı. İşte başvuru ekranı ve detaylar!

25 Bin Kamu Personeli Alımı: Tecrübe Gerekmeyen KPSS’siz İstihdam Fırsatı

Resmi Gazete ‘de yayımlanan Cumhurbaşkanı kararıyla, çeşitli unvan ve kadrolarda memur ve işçi alımları gerçekleştirilecek. Belediye zabıta memuru, öğretmenevi ASO, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Ticaret Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı ve Adalet Bakanlığı bünyesinde istihdam edilecek personel alımı detayları aşağıda sıralanmıştır:

Sağlık Bakanlığı 10.900 Sürekli İşçi Alımı

Sağlık Bakanlığı tarafından İŞKUR üzerinden yayımlanan başvuru kılavuzu ile en az ilkokul mezunu adaylar için başvurular e-şube aracılığıyla kabul edilmeye başlandı. İlgili kamu kurumları, alımlar için kontenjanları açıkladı ve birçok meslek dalında personel alımı yapılacak.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Kamu Personel Alımı

Kültür ve Turizm Bakanlığı, son dönemde gerçekleştirdiği alımlarla büyük ilgi topluyor. Bakanlık, düzenli olarak KPSS’li ve KPSS’siz alımlar yapmaktadır. Cumhurbaşkanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre,  yurtdışında eğitime tabi tutulmak üzere KPSS’siz personel alımı gerçekleştirilecek.

25 bin kamu personeli alımı: tecrübe gerekmeyen kpss'siz i̇stihdam fırsatı! başvuru i̇le i̇lgili detaylar!
25 bin kamu personeli alımı: tecrübe gerekmeyen kpss’siz i̇stihdam fırsatı! başvuru i̇le i̇lgili detaylar!

 Ticaret Bakanlığı 1.000 Devlet Memuru Alımı Duyurusu

Bir süre önce Resmi Gazete’de yayımlanan ilanla Ticaret Bakanlığı, 1.000 devlet memuru alımı için başvuru kılavuzunu duyurmuştu. Adayların başvuruları kabul edildi ve sonuçların açıklanması heyecanla bekleniyor.

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi 15 Zabıta Memuru Alımı İlanı

Zabıta memuru alım ilanları, birçok vatandaş tarafından yakından takip edilmektedir. İŞKUR tarafından yayımlanan ilana göre lise mezunu veya önlisans mezunları için zabıta memuru kadroları açılacaktır. Adayların KPSS’de 60 puan almış olmaları gerekiyor.

25 bin kamu personeli alımı: tecrübe gerekmeyen kpss'siz i̇stihdam fırsatı! başvuru i̇le i̇lgili detaylar!
25 bin kamu personeli alımı: tecrübe gerekmeyen kpss’siz i̇stihdam fırsatı! başvuru i̇le i̇lgili detaylar!

Bu haberin veya konunun tamamen özgün bir şekilde yeniden yazılması talep edilmektedir. Kesinlikle 2-3 kelime dahi olsa aynı şekilde kullanmayın, her şey değiştirilmelidir. Kurumsal dil kullanarak, yukarıdaki haberi yazım kurallarına uygun şekilde özgünleştirin. Haberde 1 etkili üst başlık ve 2 alt başlık bulunmalıdır. Üst başlık altında, haberi özetleyen 30 kelime kadar dikkat çekici bir cümle yazılmalıdır. Yazının kesinlikle 300 kelime uzunluğunda olması gerekmektedir.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu