BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

80 TL’ye 50 Bin TL’lik Nakit Destek Dönemi Başladı! Bir SMS Atmak Yeterli! Resmen Açıklandı! basvurusonucu

Finansman desteği sağlayan her kurum için düzenli maaş gelirine sahip müşterilerin varlıkları oldukça önemlidir. Garanti bir gelire sahip olan müşteriler, kurumların her türlü hizmetinden geliri olmayan diğer vatandaşlara oran ile çok daha kolay ve hızlı bir şekilde yararlanabilirler. Bu noktada bankalar sıklık ile emekli vatandaşlara yönelik kampanyalar düzenleyerek düzenli gelire sahip müşteri sayılarını artırmayı hedeflerler.

Emekli müşteri sayılarını artırmak üzere mart ayı içerisinde de çeşitli kampanyalar düzenleyen bankalar, özellikle kredi ürünleri ile öne çıkmaya başladı. Promosyon ödemelerine ek olarak düşük faizler karşılığında kredi desteği almak isteyen emekliler, bankaların güncel kampanyalarını yakın takip altına alırlarken bir haber de Aktifbank tarafından verildi. Banka, 3 bin 600 TL’lik promosyon ödemesinin yanı sıra 50 bin TL’ye kadar da kredi desteği vereceğini bildirdi.

EK ÖDEME TUTARINI DUYURDU!

Senelerdir PTT ile iş birliği içerisinde çalışmalar yürüten özel banka Aktifbank, mart ayının gelmesi ile birlikte emekli vatandaşlara yönelik yeni bir kampanya düzenledi. Diğer bankaların aksine maaş baremini göz ardı ederek düzenlemiş olduğu promosyon kampanyası ile dikkat çeken Aktifbank, maaş hesabını PTT şubelerine taşıyan her emekliye maaşına ek 3 bin 600 TL tutarında ek ödeme hizmeti sunacağını bildirdi.

EMEKLİLERE 50 BİN TL’LİK KREDİ DESTEĞİ!

Emekli vatandaşlar için düzenlemiş olduğu promosyon ve kart kampanyalarına ek olarak bir de kredi kampanyası düzenlediğini duyuran Aktifbank, bu kampanyasında da maaş hesaplarının PTT bünyesinde olması gerektiğine dikkat çekti. Emekli kredisi ürününün üst limitini 50 bin TL olarak açıklayan özel banka, ürün kapsamında uygulanacak olan başlangıç faizini ise yüzde 2,69 olarak bildirdi.

EMEKLİ KREDİSİ AYLIK TAKSİT TUTARLARI HESAPLANDI!

36 ay azami vade, 50 bin TL’lik üst limit ve yüzde 2,69’luk başlangıç faizi ile duyurmuş olduğu emekli kredisi ürünü ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Aktifbank, kredi ürününden üst limitten nakit desteği almak isteyen emeklilerin ödemeleri gereken aylık taksit tutarını 2.415,73 TL olarak hesapladı. Banka, kredi başvurusu için ise PTT yazıp bir boşluk bırakıp T.C. kimlik numarasının yazılmasını ve mesajın 3050’ye gönderilmesi gerektiğini bildirdi.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu