BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Acil Nakit İhtiyacı Olanlar Dikkat! 1 Dakikada Onaylanıyor! Yüzde 0,99 Faiz Avantajı Cebinizi Şenlendirecek! basvurusonucu

Senelerdir sektörde hizmet veren Burgan Bank, giderek dijitalleşen dünya şartlarına ayak uydurarak şubesiz bankacılık kolunu da hizmete açtı. ON Bank aracılığı ile dijital ortamda da hizmet vermeye devam eden banka, son dönemlerde düzenlediği kredi ve kart kampanyaları ile güçlü bir ivme yakaladı. Şubesi olmadığı için elde ettiği karı müşterileri ile paylaşan ve bu sayede de rakiplerine oran ile müşteri sayısını daha hızlı artıran ON Bank, son olarak düşük faizli bir kredi ürünü ile daha dikkatleri üzerine çekti.

Web sitesi aracılığı ile yeni kampanyalarını duyuran şubesiz banka ON Bank, nakit sıkışıklığı sebebi ile ay sonlarını göremeyen tüketicilere seslendi. Faizleri dibe çektiğini müjdeleyen dijital banka, ay sonuna kadar başvuru yapan herkesin cüzdanının şenleneceğini vurguladı.

BU FAİZ YÜZÜNÜZÜ GÜLDÜRECEK!

flaş gelişme 6702 türk lirası maaş hesapları yatırılacak

Gerek zaman tasarrufu gerek ise de maddi tasarruflar açısından son dönemlerde tüketiciler tarafından sıklık ile tercih edilen dijital bankalar, avantajlı kampanyaları ile öne çıkmaya başladı. Bu noktada adından söz ettiren ve müşteri sayısını da giderek artırmaya devam eden bankalardan birisi de ON Bank oldu. Düşük faiz stratejisi ile ilerleyen ve bu kapsamda da nerede ise her ay tüketicilerin bütçelerini destekleyen kampanyalar düzenleyen banka, mart ayı için de bir kampanya düzenlediğini duyurdu.

Düzenlediği yeni kredi kampanyasının mart ayı boyunca geçerli olacağını belirten ON Bank, başlangıç faizi yüzde 0,99 olarak belirlenmiş olan kredi ürününün üst limitinin 10 bin TL, azami vade sayısının ise 6 ay olduğunu ifade etti.

10 BİN TL’LİK KREDİ İÇİN NE KADAR TAKSİT ÖDERİM?

Yüzde 0,99 faiz ve 6 ay vade karşılığında 10 bin TL’lik kredi desteği almak isteyen tüketicilerin her ay 1.739,59 TL tutarında taksit ödemesi yapmak zorunda olacaklarını belirten ON Bank, tahsis ücreti talep etmeyeceğini bildirdi.

DÜŞÜK FAİZLİ ON BANK KREDİSİNE NASIL BAŞVURU YAPABİLİRİM?

Ay sonuna kadar ON Mobil uygulaması üzerinden banka müşterisi olan herkes, aynı uygulama üzerinden düşük faizli kredi kampanyası için başvuru oluşturabilecektir.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu