BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

AK Parti’nin HÜDA PAR’la Görüşmesine İYİ Parti’den Olay Yorum; Yepyeni Bir Altılı Masa… basvurusonucu

Seçim çalışmalarının başlamasıyla birlikte partilerde de bir takım hareketler söz konusu kısa süre önce Ak Parti HÜDA PAR başta olmak üzere birçok Parti ile görüşmüş ve İttifak için masaya oturmuştu.

AK Parti’nin HÜDA PAR’la görüşmesine İYİ Parti’den olay yorum

Bu görüşmelere İyi Parti kanadından da açıklamalar gelmeye devam ediyor. İyi Parti yaptığı açıklamada yeni atılmasının Cumhur ittifakı olduğunu söyleyen iyi Parti sözcüsü Kürşad Zorlu yapmış olduğu açıklamada “biz artık Millet ittifakıyız adımız da buna dönüştü. Kanaatim odur ki altılı masa Cumhur İttifakı oldu. Onların da diğer parklarla birlikte sayısını topladığımızda yeni bir altına masa ediyor.” ifadelerini kullandı.

ak parti'nin hüda par'la görüşmesine i̇yi̇ parti'den olay yorum; yepyeni bir altılı masa...
ak parti’nin hüda par’la görüşmesine i̇yi̇ parti’den olay yorum; yepyeni bir altılı masa…

Hemen Açıklama Geldi

İyi Parti Genel merkezinde genel idari kurulu toplantısı yapıldı konu ile alakalı resmi açıklamada geldi. İyi Parti Sözcüsü ve Genel Başkan Başdanışmanı Kürşad Zorlu,  “14 Mayıs tarihini artık kesinleşmesi ile birlikte milletimizin Kader anlarından bir tanesi olacağını duyurdu. Gerek depremin ardından gerekse de yeni yaraların sarılması anlamından politikalarla artık liyakatten başarıdan hızlı uzaklaşmış bunu rafa kaldırmış bir iktidara Tamam mı devam mı diyeceğiz.” ifadesini kullandı.

ak parti'nin hüda par'la görüşmesine i̇yi̇ parti'den olay yorum; yepyeni bir altılı masa...
ak parti’nin hüda par’la görüşmesine i̇yi̇ parti’den olay yorum; yepyeni bir altılı masa…

Kürşad Zorlu yaptığı açıklamada “14 Mayıs’ta kazanılacak Zafer ile birlikte Cumhurbaşkanı yardımcının üstlenecek olmaları milletimizin umudunu arttırıyor. Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş için önemli bir görev daha verilecektir milletimizin güvenine Mazhar olabilecek çok ciddi bir fotoğrafı da gözler önüne seriyoruz.”

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu