BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Akbank Kasasını Boşaltmaya Kararlı! Mobil Uygulamayı İndirene Faizsiz 20 Bin TL’ye Kadar Anında Destek! basvurusonucu

Yapılan maaş zamlarına rağmen geçim dertleri giderek artmaya devam eden tüketicilerin zor günlerini görmezden gelmeyen Akbank, mart ayı kampanyalarını peşi sıra duyurdu. Kart kampanyaları ile mevcut müşterilerinin bütçelerine destek veren banka, potansiyel müşterileri için de yeni kampanyalar düzenlediğini açıkladı. Bu kapsamda kampanyalarının ay sonuna kadar geçerli olacağını belirten banka, detayları sıraladı.

Mart ayı boyunca Akbank bünyesine dahil olan tüm yeni müşterilerine bütçe desteği vereceğini açıklayan özel banka Akbank, biri kart diğer kredi kampanyası olan yeni ürünlerini erişime açtı. Bankanın yeni kampanyaları izdihama sebep oldu.

AKBANK’TAN FAİZSİZ KAMPANYA DUYURULARI GELDİ!

Tüketicilerin daralan bütçelerini toparlayabilmeleri adına her dönemde olduğu gibi yeni dönemde de kampanya destekleri sunmaya devam eden Akbank, mart ayına hızlı bir giriş yaptı. Mevcut müşterileri için çeşitli kategoriler altında avantajlı kampanyalar düzenleyen banka, yeni müşterilerini de unutmadı. Bu kapsamda ay sonlarını daha rahat bir şekilde getirmeyi hedefleyen tüketiciler için iki yeni kampanya düzenlediğini belirten banka, detayları paylaştı.

Potansiyel müşterilerini kaliteli hizmetinden yoksun bırakmak istemeyen özel banka Akbank, biri kart diğer ise kredi kampanyası olan faizsiz desteklerini duyurdu. Bu kapsamda yeni müşterilerinin bütçelerini 20 bin TL’ye kadar destekleyeceğini belirten banka, kampanyaları için son başvuru tarihini 31 Mart olarak belirledi.

AKBANK FAİZSİZ İHTİYAÇ KREDİSİ İÇİN SON GÜNLER!

Mart ayının başında duyurmuş olduğu faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyası için son günün 31 Mart olduğunu belirten Akbank, bu kampanyasından yalnızca yeni müşterilerinin yararlanabileceğini ifade etti. 10 bin TL’ye kadar sıfır faizli nakit desteği vereceğini bildiren banka, vade sayısını ise 12 ay olarak açıkladı.

FAİZSİZ TAKSİTLİ NAKİT AVANS KAMPANYASI ZOR GÜNÜNÜZDE YANINIZDA!

Mobil uygulama üzerinden ilk kez Akbanklı olan ve bankanın bir kredi kartı ürününe başvuruda bulunan tüm yeni müşterilerine 6 ay azami vadeli yüzde 0 faizli taksitli nakit avans desteği vereceğini belirten Akbank, bu kampanyasında da üst limitin 10 bin TL olduğunu ifade etti.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu