BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Anne Babalar Dikkat! Kamu Bankası Eğitim Desteğini Açıkladı! Günde 15 TL’lik Ödeme Sözü Karşılığında 10 Bin TL Yatırılacak! basvurusonucu

Enflasyonun yükselmesi, dolar endeksinin güçlenmesi ve dolayısı ile de Türk Lirası’nın değer kaybı yaşaması, gündelik hayatın ekonomik düzenini kökünden değiştirdi. Yapılan tüm maaş iyileştirmelerine rağmen günlük harcamalarını kısıtlamak durumunda kalan, ay sonlarını nerede ise hiç göremeyen vatandaşlar, artan nakit ihtiyaçları sebebi ile zor günler yaşamaya başladı.

Son olarak senenin başında duyurulmuş olan maaş zamlarının ardından bu senenin bir nebze olsun rahat geçeceği konusunda ümitlenen vatandaşlar, yükselmeye devam eden enflasyon ve ekonomi piyasalarını direkt olarak etkileyen diğer alanlarda yaşanan olumsuz gelişmelere sebebi ile hayal kırıklığına uğradı. Senenin üçüncü ayının geride bırakılacağı şu günlerde kazançları ile temel ihtiyaçlarını dahi karşılama noktasında sıkıntılar yaşayan vatandaşlar, özellikle eğitim masraflarının artmasından ötürü resmen köşeye sıkıştı. Hali hazırda birçok gider kalemine yetişmeye çalışan anne ve babalar, bir de çocuklarının eğitim masraflarının eklenmesi ile birlikte bir çıkar yol aramaya başladı.

Hayat pahalılığının giderek artması sebebi ile zor günler geçirirken bir de çocuklarının eğitim masraflarını karşılayabilmek adına çıkar yol aramaya başlamış olan vatandaşlara, Denizbank’tan müjdeli haber geldi. Pek çok farklı kategori altında tüketicilere destek hizmetleri veren Denizbank, bu kez de eğitim desteği için bir duyuru yayınladı. Banka, eğitim kredisi ürününe ilişkin ayrıntıları paylaştı.

DENİZBANK EĞİTİM KREDİSİ 2023

Sektörün dikkat çeken isimlerinden olmaya devam eden özel banka Denizbank, artan eğitim masrafları sebebi ile sıkıntıya düşen ebeveynlere ve reşit öğrencilere, bütçe desteği vereceğini açıkladı. Banka, düzenlemiş olduğu eğitim kredisi ürünü aracılığı ile eğitim masraflarının uygun çerçevede karşılanabileceğini bildirdi.

DENİZBANK EĞİTİM KREDİSİ DESTEĞİ NE KADAR?

Denizbank tarafından düzenlenmiş olan eğitim kredisi kampanyasının üst limiti 55 bin TL olarak belirlendi. Banka, kredi kapsamında uygulanacak olan başlangıç faizini yüzde 2,63, borçların ödenmesi için kullanılabilecek olan azami vade sayısını ise 36 ay olarak açıkladı.

DENİZBANK EĞİTİM KREDİSİ TAKSİTİ NE KADAR?

Denizbank’ın eğitim kredisi kampanyasından yüzde 2,63 faiz ve 36 ay vade karşılığında 10 bin TL’lik nakit desteği almak isteyen vatandaşlar, 477,90 TL’lik taksit ödemesinden sorumlu tutulacaklardır.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu