BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Antalya Gazipaşa Belediyesi Personel Alımı Yapacak! Başvuru Şartları Ve Detaylar basvurusonucu

Antalya Gazipaşa Belediyesi tarafından yeni personel alımı gerçekleştirilecek. Alımı yapılacak kadrolar açıklandı. Başvurular nasıl yapılacak? Kadro dağılım ve diğer merak edilen tüm detayları içeriğimizde görebilirsiniz.

Antalya Gazipaşa Belediyesi Personel Alımı Başvuru Şartları

Gazipaşa Belediyesi şirketi tarafından bir personel alımı yapılacağı duyuruldu. İdari büro görevlisi alımı gerçekleştirilecek. Gazipaşa Belediyesi bünyesinde çalışmak isteyen personellerin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekmektedir. 35 yaşını tamamlamış olması gerekmektedir. Affa uğramış olsa bile devlete karşı herhangi bir suça karışmamış olması gerekmektedir.

E+A2 sürücü belgesine sahip adaylar başvuru yapabilirler. Adayların en az lise mezunu olması gerekmektedir. Başvuru yapmak isteyen adaylar için gerekli belgelerde açıklandı.

Son 6 ay içerisinde çekilen 2 adet resim adli sicil kaydı sağlık raporu nüfus kaydı İkametgâh belgesi nüfus cüzdanı astı veya fotokopisi bunun yanı sıra ehliyet sertifika askerlik ile ilişkisi olmadığına dair belge eğitim durumunu gösteren belge ile başvuru yapılmalıdır.

Antalya Gazipaşa Belediyesi Personel Alımı Başvurusu

Gazipaşa belediyesine görev almak isteyen idari büro görevlisi kadrosu için başvuruları 15 Mart 2023 tarihine kadar devam ediyor. Adaylar Gazipaşa Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü’ne bizzat başvuru yapacaklar.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu