BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Antalya Kemer Belediyesi Personel Alımı Yapacak! Başvuru Şartları Ve Detaylar basvurusonucu

Antalya Kemer Belediyesi yeni personel alımı yapacak. Alımı yapılacak kadrolar açıklandı. Belediye bünyesinde açıkları kapatmak için çok sayıda yeni personel alımı yapılacağı duyuruldu. Başvuru şartları kadro dağılımı ve diğer merak edilen tüm detayları haberimizde görebilirsiniz.

Antalya Kemer Belediyesi Personel Alımı Başvuru Şartları

Kemer Belediyesi personel Limited Şirketi 30 çöp kamyonu arka sistem elemanı ve süpürgeci alımı yapacağını duyurdu. Kemer Belediyesi bünyesinde çalışacak olan personeller için başvuru şartları açıklandı.

Erkek adaylar için askerlikle ilişkisinin bulunmaması Kemer Antalya İl sınırlarında ikamet ediyor olması Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması 18 yaşını tamamlamış olması gerekmektedir. Yapılacak iş niteliğine göre sağlık problemi bulunmayan adaylar başvuru gerçekleştirebilirler.

Antalya Kemer Belediyesi Personel Alımı Başvurusu

Başvuru yapmak isteyen adaylar mezuniyet belgesi sağlık raporu 6 ay içerisinde çekilmiş 5 adet fotoğraf kimlik fotokopisi ikametgah ile birlikte başvurularını yapabilirler.

Kemer Belediyesi personel alımlarına 31 Mart 2023 tarihine kadar başvuru yapabilirsiniz. Adaylar Arslan Bucak Mahallesi 2330 Sokak no-2/2 kemer Antalya adresine başvuru yapabilirler.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu