BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Antalya Manavgat Belediyesi Personel Alımı Yapacak! Başvuru Şartları Ve Detaylar basvurusonucu

Antalya Manavgat Belediyesi tarafından çok sayıda yeni personel alımları gerçekleştirilecek. Alım yapılacak kadrolar açıklandı. Manavgat Belediyesi şirketi Milas İnşaat taşımacılık Ticaret Anonim Şirketi tarafından farklı meslek gruplarına ait personel alımları gerçekleştirilecek.

Antalya Manavgat Belediyesi Personel Alımı Kadrolar

12 güvenlik görevlisi bir harita mühendisi bir harita teknikeri bir okul öncesi öğretmen bir temizlik görevlisi yapılacak 4 şoför 3 aşçıbaşı yardımcısı bir bulaşıkçı 6 kasiyer 3 genel alan temizleme görevlisi iki yüzme operatörü bir Cankurtaran 8 destek personeli 3 inşaat mühendisi 50 beden işçisi 3 iş makinesi operatörü 20 beden işçisi bir elektrik tesisat ustası bir elektrik teknikeri alımları gerçekleştirilecek.

Antalya Manavgat Belediyesi Personel Alımı Başvurusu

Alımı yapılacak kadrolar için başvuru şartları da açıklanmıştı. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan de kamu haklarında mahrum bulunmayan adayları başvurularını yapabilirler. Adaylar 27 28 Mart 2023 tarihlerinde yukarı Pazarcı Mahallesi 4010 sokak no 2-Z02 Manavgat Antalya adresine başvuru yapabilirler.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu