BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Antalya Muratpaşa Belediyesi Personel Alımı Yapacak! Başvuru Şartları Ve Detaylar basvurusonucu

Antalya Muratpaşa Belediyesi tarafından yeni personel alımı gerçekleştirilecek. Alımı yapılacak kadrolar açıklandı. Konu ile alakalı Muratpaşa Belediyesi şirketi de farklı meslek gruplarına ait personel alımı yapacağını duyurmuştu.

Antalya Muratpaşa Belediyesi Personel Alımı Kadrolar

Belediye bünyesine 3 Şoför 2 marangoz 2 duvar ustası bir inşaat demir Ustası 2 boyacı bir bakım onarım Ustası 2 kaldırım ustası alımı gerçekleştirilecek. Bunun yanı sıra 2 seramik ustası 2 iki kaynak ustası 2 kalıp ustası bir sıhhi tesisat ustası 10 işçi alımı 1 elektrik ustası alımı yapılacak. Bir marangoz iki boya ustası 4 kaynakçı 2 sıva ustası 2 yol çizgi boyacısı 5 kaplamacı 1 mini kepçe operatörü 3 şoför alımı gerçekleştirilecek.

Temizlik İşleri Müdürlüğü ise 10 şoför iki kaynak ustası bir oto tamir ustası bir oto elektrik ustası 27 işçi alımı gerçekleştirilecek alımı yapılacak kadrolar için başvuru şartları da açıklandı.

Antalya Muratpaşa Belediyesi Personel Alımı Başvurusu

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan ve kamu haklarından mahrum bulunmayan adaylar başvuru yapabilirler Muratpaşa Belediyesi tarafından alımı yapılacak kadrolara 21 Mart 2023 tarihine kadar başvuru yapabilirsiniz adaylar [email protected]şa-bld-gov.tr adresine CV göndererek başvurularını tamamlayabilirler.

 

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu