BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Apple’ dan Katlanabilir Ekranlı Telefon Patenti Geldi basvurusonucu

Yakın zamandan üretimi sağlanan ve trend haline gelen katlanabilir ekranda telefonla alakalı Apple’dan yeni ve önemli bir hamle geldi.

Apple’ dan Katlanabilir Ekranlı Telefon Patenti Geldi

Her geçen gün popülerliği daha da artan katlanabilir ekran telefonla alakalı başta Samsung olmak üzere pek çok marka üretim sağlamıştı. Şimdi ise Apple’ın yapacağı hamlede Apple imzalı olan katlanabilir telefonun nasıl olacağı merak konusu oldu.

Pek çok marka tarafından benimsenen ve kişiler tarafından trend haline gelen kapanan telefonlar şimdilerde yoğun ilgi görüyor. Apple da bu konuda hazırlıklarına başlaması ile beraber patent talebinde bulunarak yeni modelde de kendi tasarımında bir kapanan telefonu yapmayı hedefliyor.

apple’ dan katlanabilir ekranlı telefon
apple’ dan katlanabilir ekranlı telefon

Katlanabilir Ekranda Sorunlar Ortadan Kalkacak

Teknoloji devi olan Apple markası yaptığı yeni hamle ile birlikte patentini talep etmesi ile beraber katlanabilir ekranda telefonların problemlerini çözmeye hazırlanıyor. Tamamen kusursuz ve herkesin beğenisine sunacak tarzdan hem estetik görünümlü hem de kullanışlı bir telefon üretmeye hazırlanıyorlar. Katlanabilir olan bu telefonlardan herhangi bir ekran problemi yaşanmaksızın teknolojinin oldukça ileri şekilde kullanılması ve şık tasarım oluşturulması planlanıyor.

Problemi yaşandığında ekranla alakalı herhangi bir problem olursa bu problemler daha öncesinden tespit edilerek Bu doğrultuda bir tasarım hazırlanacak. Telefonun ekranının zarar görmemesi iç ya da dış kısmının her zaman korunması gibi durumlar göz önüne alınarak buna göre bir üretim sağlanacak. Kaliteli ve herkesin beğenisine sunulacak olan bu telefonlarla birlikte Apple başarılı bir işe imza atmaya hazırlanıyor.

apple’ dan katlanabilir ekranlı telefon
apple’ dan katlanabilir ekranlı telefon

Ekranla İlgili Sorunlar Bitecek

Ekranla alakalı problemler olduğunda bu sorunların giderilmesi adına 180 derece dönebilecek tarzı olan bir telefonun hasar alması muhtemel olduğu için Bu doğrultuda bir üretim sağlanacak. Apple Bu konuda bir yandan çalışmalarına devam ettirirken bir yandan yaptığı patent başvurusu ile birlikte yakın zamanda bu telefonla piyasada yeniden imzasını atmaya hazırlanıyor. Pek çok marka tarafından çıkarılan ve özellikle günümüzde daha da popüler hale gelen bu telefonlarda Apple’dan yeni çıkaracağı modelle bu modelleri pek çok kişinin beğenisine sunacak.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu