BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Arabasını Götüren Vatandaşlara İndirim Fırsatı! Petrol Fiyatlarına Gelen Ani İndirimler | Başvur.co basvurusonucu

Bugün itibarıyla araç sahibi olan her kişiye duyurular yapıldı. Petrol fiyatlarındaki ani ve hızlı değişimler sebebi ile akaryakıt fiyatlarında da bazı indirimler mevcut olmuştur. Ayrıca bugün itibari ile motorin fiyatlarında da güzel indirimler yapılacağı duyumu gelmiştir.

Arabasını Götüren Vatandaşlara İndirim Fırsatı

Motorin fiyatı bugünden sonra 1 lira 34 kuruşluk indirim ile beraber fiyat bilgisini yeniledi. Fakat vatandaşların merak ettiği bir diğer husus da şudur. Büyük şehirlerden olan İstanbul İzmir ve Ankara’da akaryakıt fiyatlarının ne kadar olduğudur.

Petrol Fiyatlarına Gelen Ani İndirimler

23 Şubat 2023 itibariyle petrol istasyonlarında geçerli olacak şekilde benzin fiyatına 48 kuruşluk bir indirim gelmiştir. 24 Şubat 2023 cuma gününden sonrası için de petrol istasyonlarında geçerli olacak şekilde motorin fiyatına da 63 kuruşluk bir indirim olmuştur. En son olarak ise motorin fiyatı da 4 Mart 2023 cumartesi gününden sonra 91 kuruşluk zam ile beraber benzin istasyonlarında yerini almıştır.

arabasını götüren vatandaşlara i̇ndirim fırsatı! petrol fiyatlarına gelen ani i̇ndirimler
arabasını götüren vatandaşlara i̇ndirim fırsatı! petrol fiyatlarına gelen ani i̇ndirimler

İstanbul Benzin İstasyonlarında Akaryakıt Fiyatları Nasıldır?

16 Mart 2023 tarihi ile beraber İstanbul’da güncel akaryakıt fiyatları şu şekildedir. İstanbul Anadolu Yakası tarafında bir litre benzinin fiyatı 20.43 TL’dir. Motorin ise Anadolu yakasında 21.48 TL’dir. LPG’nin 1 litrelik fiyatı ise 11.63 TL’dir. Avrupa Yakası’nda ki fiyatlar ise şu şekildedir. 1 litre benzin 20.48, 1 litre motorin 21.54, 1 litre LPG ise 12.09 TL’dir.

Ankara Benzin İstasyonlarındaki Akaryakıt Fiyatları Nasıldır?

Her benzin istasyonunda akaryakıt fiyatları kuruşluk olarak değişiklik gösterebilir. Fakat hemen hemen Ankara’da da akaryakıt fiyatları gelen bilgilere göre şu şekildedir. Ankara benzin istasyonlarında 1 litre benzin için ödenecek fiyat 20.85 TL’dir. Ayrıca 1 litre motorinin fiyatı 22 TL ve 1 litre LPG’nin fiyatı da 11.48 TL olarak belirlenmiştir.

arabasını götüren vatandaşlara i̇ndirim fırsatı! petrol fiyatlarına gelen ani i̇ndirimler
arabasını götüren vatandaşlara i̇ndirim fırsatı! petrol fiyatlarına gelen ani i̇ndirimler

İzmir Benzin İstasyonlarındaki Akaryakıt Fiyatları Nasıldır?

İzmir’de de her benzin istasyonunda yine fiyatlar arasında kuruşluk farklılıklar mevcuttur. Ama hemen hemen neredeyse İzmir’de akaryakıt fiyatları birbirine yakındır. İzmir benzin istasyonlarında 1 litre benzinin fiyatı 20.81 TL olarak belirlenmiştir. Yine aynı şekilde 1 litre motorin için 22.01 TL ve 1 litre LPG içinde 11.88 olarak yeni fiyatlar yerini almıştır.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu