BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Aselsan 4 Unvanda Yüksek Maaşla Personel Alımı! Başvuru Şartları ve Başvuru DETAYLARI! basvurusonucu

Güncel personel alım ilanı Aselsan tarafından yayımlandı. 4 unvanda yüksek maaşla personel alımlarını yapacaklarını açıklayan Aselsan, başvuru yapmak isteyen kamu adayları için başvuru şartlarını açıkladı.

Aselsan 4 Unvanda Yüksek Maaşla Personel Alımı

Aselsan kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere resmi internet sitesi üzerinden başvuru şartlarını ve başvuru tarihini açıkladı. Başvurmak isteyen adaylar online ortamda başvurularını gerçekleştirecekler. Aselsan’ın yayımlamış olduğu iş ilanı kariyer hedefi yapmak isteyen personel adayları için kaçırılmayacak fırsat haline geldi. Aselsan bünyesinde çalışmak isteyen adayların Aselsan çalışma şartlarını bilmesi gerekmektedir. Başvuru yapmadan önce başvuruda sunulan şartları inceleyip bu özelliklere sahipseniz başvuruda bulunmanız gerekmektedir. İşte Aselsan’ın yayımladığı başvuru şartları…

Aselsan’ın 4 meslek grubundan yapacağı alımlar şu şekildedir;

Mühendislik, , teknisyenlik, üretim planlama mühendisi ve  program kalite mühendisi bölümlerinde alımlar yapılacaktır. Başvuru aşamasında adaylardan tecrübe şartı istenmemektedir. Tam zamanlı çalıştırılacak olan personeller Ankara bölgesindeki merkez teşkilatta istihdam edilecektir.

Mühendislik bölümü için genel başvuru şartları şu şekildedir:

 • Bu kadroya başvuru yapmak isteyen personel adaylarının iletişim kabiliyetinin yüksek olması ve bilgi paylaşma konusunda açıkça hareket etmesi aynı zamanda ekipçe çalışmaya yatkın olması gerekmektedir.
 • Başvuru yapacak olan personel adaylarının güncel teknolojik gelişmeleri takip ediyor olması ve öğrenmeye istekli olması temel şartlar arasındadır.
 • Adayların mezun oldukları üniversitelerin, mühendislik fakültesi yada teknoloji fakültesi olması şartıyla  elektrik, elektronik, endüstri mühendisliği, elektronik ve haberleşme, makine, veya bilgisayar bölümlerinden lisans eğitimini bitirmiş olması gerekmektedir
aselsan 4 unvanda yüksek maaşla personel alımı! başvuru şartları ve başvuru detaylari!
aselsan 4 unvanda yüksek maaşla personel alımı! başvuru şartları ve başvuru detaylari!

Program Kalite Mühendis alımı;

 • Başvurucak olan adayların, endüstri mühendisliği, elektronik mühendisliği, mekatronik mühendisliği yüksek mühendisliği veya makine mühendisliği bölümlerinden personeller seçilecektir.
 • Bu bölümerden mezun olunmuş olması istenilen şartlar arasındadır..
 • İngilizce seviyesi iyi derecede olan adaylar bu bölüme tercih edilecektir.
 • Hem kadın hem de erkek adaylar başvuru yapabileceklerdir.
 • Başvuru yapacak erkek adaylar için askerliğini yapmış olması veya askerlikle ilişiğinin olmaması gerekmektedir.
aselsan 4 unvanda yüksek maaşla personel alımı! başvuru şartları ve başvuru detaylari!
aselsan 4 unvanda yüksek maaşla personel alımı! başvuru şartları ve başvuru detaylari!

Teknisyenlik alımı başvuru şartları:

 • Bu alan için lise mezunu adaylar tercih edileceklerdir.
 • Lise mezunu olarak meslek liselerinden elektrik, endüstriyel elektronik haberleşme elektronik mekatronik ve makine bölümlerinden alımlar yapılacaktır.
 • Başvuruda bulunacak adayların daha önce Savunma Sanayide çalışmış olması ve deneyimli olması adaylar arasında öncelik sebebi olacaktır.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu