BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Aydın Büyükşehir Belediyesi Çok Sayıda Personel Alımı Yapacak! Başvuru Şartları Ve Detaylar basvurusonucu

Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından çok sayıda yeni personel alımı gerçekleştirilecek. Alımı yapılacak kadro açıklandı. 40 personel alımı yapılacak. Başvuru şartları nasıl olacak? Kadro dağılımı ve diğer merak edilen tüm detayları içeriğimizde görebilirsiniz. Aydın Büyükşehir Belediyesi personel alım şirket tarafından yeni personel alımları yapılacak.

20 lise mezunu itfaiyeci, 20 Sivil Savunma ve İtfaiyecilik veya Afet Acil Durum Yönetimi meslek yüksekokulu mezunu İtfaiyeci alımları yapılıyor.

Aydın Büyükşehir Belediyesi İtfaiyeci Alımı 2023 Başvuru Şartları

Aydın büyükşehir belediyesinde görev alacak vatandaşların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekmektedir. 18-50 yaş kategorisinde olanlar başvuru yapabilirler medeni hakları kullanmaya yetkisine sahip olan askerlikle ilişkisi bulunmayan Aydın il sınırları içerisinde ikamet eden herkes başvuru yapabilir.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı Başvurusu 2023

Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak alımlar ile alakalı detaylarda merak ediyor. Başvurular aktif şekilde devam etmektedir. Adaylar 27 Mart 2023 tarihi ne kadar [email protected] göndererek başvuru yapabilirler isteyen adaylar Hasanefendi – Ramazanpaşa Mahallesi, Umut ve Sevgi Caddesi, No:36/Z2 Efeler/Aydın Bizzat başvuru gerçekleştirebilirler.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu