BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Bakan Akar Deprem Bölgesinde! Hatay’da İncelemelerde Bulundu… basvurusonucu

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar deprem bölgesine giderek yapılan çalışmaları yerinde takip etti. Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ile Hatay’da bir takım incelemelerde bulundu.

Bakan Akar deprem bölgesinde! Hatay’da incelemelerde bulundu

İlk olarak Defne ilçesi Harbiye Mahallesi’ndeki Atatürk Parkı’nı Ziyaret eden Hulusi Akar burada bulunan seyyar çamaşırhaneleri fırın ve mutfakları inceledi. Depremzedelere yapılan yemek yardımlarını da yakından takip etti ve vatandaşlarını taleplerini bir bir dinledi. Kendisi daha sonrasında Milli Eğitim Bakanlığı ve Milli Savunma Bakanlığı koordinasyonu ile Kurulan Mehmetçik okulunu da ziyaret etti.

bakan akar deprem bölgesinde! hatay’da i̇ncelemelerde bulundu...
bakan akar deprem bölgesinde! hatay’da i̇ncelemelerde bulundu…

‘Kederde Ve Kıvançta Beraberiz’

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar daha sonrasında Alevi İslam inancını Yaşatma Derneği Onursal Başkanı Nasrettin Eskiocak ile de bir araya geldi. Bu ziyaretten dolayı Bakan’a teşekkür eden Eskiocak yaptığı açıklamada “hükümetimiz her şeyi yapıyor sayelerinde yaralarımızı kısa sürede sarıyoruz.” açıklamasını yaptı.

bakan akar deprem bölgesinde! hatay’da i̇ncelemelerde bulundu...
bakan akar deprem bölgesinde! hatay’da i̇ncelemelerde bulundu…

Milli Savunma Bakanı Bakanı Akar ise “millete hizmet etmenin boyunlarının borcu olduğunu dile getirerek başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere tüm bakanlıklarımızı ile birlikte Devletimiz 85 milyon ile ayaktadır. İlk günden itibaren nasıl çalışmaya devam ettirdiysek bundan sonra da aynı şekilde devam edeceğiz.”

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu