BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Bankada Çalışmak İsteyenler Dikkat! O Katılım Bankası Personel Alımı Yapacak! KPSS Ve Tecrübe Şartları Yok! basvurusonucu

Ekonomik şartların ağırlaşması ile birlikte aylık kazancın nasıl artırılabileceğine yönelik sorgulamalar da başladı. Mevcut işlerinde aldıkları maaşlar ile geçinemeyen vatandaşlar daha yüksek getiri sağlayabilecekleri işleri araştırmaya devam ederlerken henüz bir işte istihdam edilmemiş olanlar ise tecrübesizliklerine rağmen onlara yüksek maaş verme garantisi sunan firmaları araştırmaya başladı.

Kamu kurum ve kuruluşları tarafından yayınlanan personel alımı ilanlarında sıklık ile KPSS şartı öne sürüldüğü için birçok vatandaş çok isteseler de kamu ilanlarına yönelik başvuru oluşturamadı. Bu noktada KPSS şartının aranmadığı ilanlar arama motorlarında sıklık ile sorgulanmaya devam edilirken bankacılık sektöründen yeni bir personel alımı duyurusu geldi.

Sektörün önde gelen özel bankaları arasında yer alan ve düzenlediği avantajlı kart/ kredi kampanyaları sayesinde müşteri sayısını günden güne artırmaya devam eden Kuveyt Türk Katılım Bankası, bankacılık sektöründe istihdam edilmek isteyen adaylar için yeni bir personel alımı ilanı düzenlediğini duyurdu. Alım sürecinde zorlayıcı şartların olmayacağına dikkat çeken katılım bankası, istihdam çağrısına ilişkin ayrıntıları paylaştı.

KUVEYT TÜRK KATILIM BANKASI PERSONEL ALIMI İLANI MART 2023

Yeni bir personel alımı ilanı düzenleyen Kuveyt Türk Katılım Bankası, farklı kadrolarda görevlendirmek üzere yeni personellere ihtiyaç duyduğunu belirtti. Bu kapsamda yeni personellerin Kuveyt Türk Katılım Bankası Çayırova/ KOCAELİ şubesinde istihdam edileceklerini ifade eden banka, detayları paylaştı.

Eğitim Teknolojileri Mimarı ve Öğrenme ve Gelişim Mimarı kadrolarında görevlendirmek üzere yeni personellere ihtiyaç duyduğunu belirten Kuveyt Türk Katılım Bankası, başvuru sürecinin devam ettiğini bildirdi.

KUVEYT TÜRK KATILIM BANKASI PERSONEL ALIMI İLANI BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Her iki boş kadrosu için de KPSS ve tecrübe şartının aranmadığını ifade eden Kuveyt Türk Katılım Bankası, pozisyonlara göre aranan eğitim şartını şu şekilde açıkladı:

  • Öğrenme ve Gelişim Mimarı: Endüstri mühendisliği, psikoloji, psikolojik danışmanlık ve öğretim, İİBF bölümü, yönetim bilişim sistemleri.
  • Eğitim Teknolojileri Mimarı: BÖTE, görsel iletişim tasarımı, yönetim bilişim sistemleri, endüstri mühendisliği.

KUVEYT TÜRK KATILIM BANKASI PERSONEL ALIMI İLANI BAŞVURU DETAYLARI

Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından düzenlenmiş olan personel alımı ilanları aracılığı ile banka bünyesinde istihdam edilmek isteyen adayların başvuruları, bankanın resmi internet sitesi aracılığı ile kabul edilmektedir. Yüz yüze, posta veya e- posta yolu ile yapılan başvurular dikkate alınmamaktadır.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu