Memur Maaşları

BANKALARDAN 2022 EMEKLİLERE PROMOSYON HANGİ BANKA NE KADAR PROMOSYON VERİYOR EMEKLİ MAAŞLARI Market İş Başvurusu 2022

BANKALARDAN 2022 EMEKLİLERE PROMOSYON HANGİ BANKA NE KADAR PROMOSYON VERİYOR EMEKLİ MAAŞLARI Memur Maaşları2022

#Memur Maaşları2022

5907 Kişi Okudu – 21 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

EN DÜŞÜK EMEKLİ MAAŞI NE KADAR OLDU?

Geçen yıl 1500 TL olarak uygulanan en düşük emekli aylığı bu yıl 2 bin 500’ye çıkartıldı. Ancak, yılın ilk yarısında enflasyonun yüksek seyretmesi üzerine geçen hafta ek gösterge ile ilgili kanunun Meclis’teki görüşmeleri sırasında 3 bin 500 liraya yükselmişti.
Son dakika haberi: Milyonlarca memur emeklisini, dul ve yetim ile vazife malullerin beklediği gün geldi. Temmuz ayı zam farkı bugün hesaplara geçiyor. Toplam 6.4 milyarı aşan ödeme yapılacağı öğrenilirken, ‘Hangi memur emeklisi, ne kadar zamlı maaş alacak?’ sorusunun yanıtı da netleşti. En düşük Temmuz farkı tutarının 1,788 TL olacağı öğrenildi.
Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:
https://www.youtube.com/channel/UCeQHDjwpbzJKrqbCOlVmyvg/join

Kanalıma Abone olmak için: https://www.youtube.com/channel/UCeQHDjwpbzJKrqbCOlVmyvg?sub_confirmation=1
Selamlar ben Mustafa Arılık ! Youtube henüz yeni başladım. Kanalımda oyun, oyun tanıtım, eğitim, eğlence, vlog, ve sizlere bazı konularda yardımcı olabilmek amacıyla ”nasıl yapılır” videoları paylaşıyorum. Ayrıca iyi bir ”Pubg Mobile” oyuncusuyum. Videoları montaj yaparken çok eğleniyorum ve birçok komik anlar yaşıyorum. Hergün yeni video paylaşıyorum. Eğer sizde bana katılmak isterseniz kanalıma abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Promosyonları bitişi yada geri kalan gün sayısını hesaplayıp kesilir kredi varsa ödenir banka ile ilişik kesilir

  2. Yok bana 12 bin veren bankaya geçiremiyorum banka kazanırsa benim maaş 3 yıl oradan sözleşme yaparak benim paramı 10 gün önceden alıp repo ediyor bankalar kullanıyorlar niye biz kendi paramızla rezil olalım bize niye yokdur bankalar maaşları tam olarak vermesi aynı günde müşteri maaşını almasını kaydı ile maaş bülünmeyecek toplu şekilde müşteriye verilmesi gereklidir müşteri ne kadar maaş aldığını biliyor

  3. Bankalar şaşırdı bizler altiyuz lira aldık bu nasıl bir olay Allah akıl versin bunun sonu nereye gidicek bakalim

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu