Başvuru

BANKALARIN PROMOSYON MÜJDESİ AKBANK ZİRAAT BANKASI DUYURDU BAŞVURU SÜRESİ UZATILDI Başvuru 2022

BANKALARIN PROMOSYON MÜJDESİ AKBANK ZİRAAT BANKASI DUYURDU BAŞVURU SÜRESİ UZATILDI #Başvuru 2022

#içişleri #memurluk #başvuru #kpss #başvuru #TüketiciHakemHeyeti #Yapılandırma

1089 Kişi Okudu – 9 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Aylık 1499 TL maaş alanlara 4.650 TL

Aylık 1.500 TL – 2.499TL arasında maaş alanlar 5.800

TLAylık 2.500 TL ve üzerinde maaş alanlara 7.000 TL promosyon ödemesi yapılıyor.
Maaş taşıma işlem internet üzerinden yapılabiliyor. Maaşını Akbank’tan alan emekliler maaş tarihinden 2 gün öncesi ile maaş ödeme günü arasında mevcut artı para kredisi limitlerini sıfır faiz imkanı ile kullanabiliyor
TEB
TEB emekliler için harekete geçti. Bankadan yapılan açıklamada emekli promosyonunda üst liminitin 5.500 TL’ye yükseltildiği duyuruldu.
Emekli maaşını TEB’e taşıyanlara maaşları oranında promosyon ödemesi yapılıyor. TEB tarafından belirlenen maaş oranlarına göre 2.500 TL ve üzeri maaş alanlara 5.500 TL promosyon ödemesi yapılıyor.Ancak emekli zammı sonrası yapılan düzenleme ile en düşük emekli maaşı 3.500 TL seviyesine çekildi. Dolayısıyla TEB’de tüm emeklilere 5.500 lira promosyon ödeniyor.
Ancak emekli zammı sonrası yapılan düzenleme ile en düşük emekli maaşı 3.500 TL seviyesine çekildi. Dolayısıyla TEB’de tüm emeklilere 5.500 lira promosyon ödeniyor.
Dul ve yetim maaşı alanlara ise hisseleri oranında ödeme yapılıyor.
Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:
https://www.youtube.com/channel/UCeQHDjwpbzJKrqbCOlVmyvg/join

Kanalıma Abone olmak için: https://www.youtube.com/channel/UCeQHDjwpbzJKrqbCOlVmyvg?sub_confirmation=1
Selamlar ben Mustafa Arılık ! Youtube henüz yeni başladım. Kanalımda oyun, oyun tanıtım, eğitim, eğlence, vlog, ve sizlere bazı konularda yardımcı olabilmek amacıyla ”nasıl yapılır” videoları paylaşıyorum. Ayrıca iyi bir ”Pubg Mobile” oyuncusuyum. Videoları montaj yaparken çok eğleniyorum ve birçok komik anlar yaşıyorum. Hergün yeni video paylaşıyorum. Eğer sizde bana katılmak isterseniz kanalıma abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu