BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Belediyeden Kadın Erkek Şoför Alımı! Başvuru Şartları ve Başvuru İle İlgili TÜM DETAYLAR! basvurusonucu

Çorlu Belediyesi, İŞKUR aracılığıyla 15 halk otobüsü şoförü alımı yapacak. Kadın ve erkek adaylar arasından seçilecek şoförlerin en az ilkokul mezunları ve yaş sınırına ulaşmamış olmaları gerekiyor. Başvurular yalnızca başvuru işlemleri şeklinde yapılabileceği için adrese fiziki şekilde erişilebilmesini sağlar. Müracaatların Çorlu Halk Otobüsü Garajı’nda bulunan İnsan Kaynakları Personel Departmanı’na yapılması gerekiyor. Adaylar, D sınıfına ait araç ehliyeti, SRC2 belgesi ve güncel psikoteknik belgesi ile birlikte başvurularını gerçekleştirebilirler.

Çorlu Belediyesinden Kadın Erkek Şoför Alımı

Başvuruların kabul edilmesi için bazı koşullar bulunuyor. Devlete karşı işlenmiş suçlar ile anayasal düzene karşı işlenen suçlar sonucu mahkûm edilmiş kişiler bu ilanda değerlendirme dışı tutuluyor. Ayrıca, en az 24 yaşını tamamlamış olan adayların başvuruları kabul ediliyor. Emekli olan kişilerin başvuruları kabul edilmiyor ve özellikle başvuru yapacak olan adayların ikamet yerinin mutlaka Çorlu olması gerekiyor.

belediyeden kadın erkek şoför alımı! başvuru şartları ve başvuru i̇le i̇lgili tüm detaylar!
belediyeden kadın erkek şoför alımı! başvuru şartları ve başvuru i̇le i̇lgili tüm detaylar!

Başvuru Adresi

Başvuru yapmak isteyen adaylar, ilgili departmana müracaat etmeleri gerekir. İlgili kişi Osman Ertuğrul’dur ve aynı zamanda daha fazla bilgi almak isteyenler, 0282 263 30 01 telefon numaralarını ve 7050 dahili kodunu tuşlayarak istedikleri cevaplara ulaşabilirler.

Başvuru koşullarının belirtilmesinin yanı sıra, başvuruların nasıl yapılabileceği ve böylelikle hangi belgelerin gerektiği de ilgili numarayı arayarak detaylı bilgi sahibi olunabilir.Başvuruların sadece fiziki olarak yapılacağı ve başvuru adresinin Hatip Mahallesi, Ali Osman Çelebi Bulvarı, No: 74, Çorlu Halk Otobüsü Garajı olduğu belirtilmiştir. Başvuru işlemleriyle ilgili departmanın İnsan Kaynakları Personel Departmanına başvuralrı yapılmalıdır.

belediyeden kadın erkek şoför alımı! başvuru şartları ve başvuru i̇le i̇lgili tüm detaylar!
belediyeden kadın erkek şoför alımı! başvuru şartları ve başvuru i̇le i̇lgili tüm detaylar!

Başvuru Şartları

Başvuru yapacak adayların en az ilkokul mezunu olması, 24 yaşını doldurmuş olması ve emekli olmamış olması gerekmektedir. Ayrıca adayların Çorlu’da ikamet etmeleri gerekmektedir. Halk otobüsü şoförü olarak işe alınan adaylardan beklenen hususların ise ilanda belirtilmediği görülüyor. Ancak, başvuruda bulunan adayların müracaatlarının uygun olması gereken ve başvuruların yalnızca belirtilen adrese yapılması gerektiğini önemle vurgulanıyor.

Haberde, başvuruların 7 Mart 2023 tarihinde başladığı ve 13 Mart 2023 Pazartesi günü sona ereceği belirtilmiştir. Başvuruların son gün Pazartesi günü kabul edileceği de haberde yer alan diğer bir önemli detaydır.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu