BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Beykoz Üniversitesi, Akademik Kadro İçin Personel Alımı Gerçekleştirecek! Başvuru İle İlgili TÜM DETAYLAR! basvurusonucu

Öğretim Üyesi, Öğretim Görevlisi ve Araştırma Görevlisi pozisyonları için başvurular alınıyor. Beykoz Üniversitesi Rektörlüğü, akademik kadrosunu güçlendirmek amacıyla öğretim üyeleri, öğretim görevlileri ve araştırma görevlileri alım ilanı yayınladı.

Beykoz Üniversitesi, Akademik Kadro İçin Personel Alımı Gerçekleştirecek

Başvurular, ilanın Resmi Gazete’de yayın tarihinden itibaren 15 gün içerisinde gerçekleştirilecek olup, 10 Nisan 2023 son başvuru tarihi olarak belirlendi. İlgili yönetmelikler ve kanunlar doğrultusunda alınacak personel, üniversitenin çeşitli bölümlerinde görev alacaklar.

Öğretim Üyesi Kadrolarına Başvuru İçin Gerekli Belgeler

Adaylar, başvurularını şahsen veya posta yoluyla Beykoz Üniversitesi Rektörlüğü, İnsan Kaynakları Müdürlüğü’ne gerçekleştirebilecekler. E-posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecek olup, başvuru şartları ve gerekli belgeler gerekli web adreslerinden öğrenilebilir. Başvurular değerlendirildikten sonra ön değerlendirme ve giriş sınavı sonuçları üniversitenin internet sitesinde ilan edilecektir.

Adayların başvuru sürecinde teslim etmeleri gereken belgeler, başvurulan kadroya ve yönetmeliğe göre değişkenlik göstermektedir. Genel olarak dilekçe, özgeçmiş, adli sicil kaydı, yabancı dil belgesi, fotoğraf, nüfus cüzdanı sureti, onaylı diploma suretleri ve deneyim belgeleri gibi evraklar istenmektedir. Profesör, doçent ve doktor öğretim üyesi kadrolarına başvuran adaylar, belgelerini belirtilen süre içerisinde teslim etmelidir.

beykoz üniversitesi, akademik kadro i̇çin personel alımı gerçekleştirecek! başvuru i̇le i̇lgili tüm detaylar!
beykoz üniversitesi, akademik kadro i̇çin personel alımı gerçekleştirecek! başvuru i̇le i̇lgili tüm detaylar!

Öğretim Görevlisi ve Araştırma Görevlisi Başvuru Şartları

Öğretim görevlisi ve araştırma görevlisi pozisyonları için başvuru şartları arasında, ALES sınavından en az 70 puan almak, belirtilen alanlarda lisans ve tezli yüksek lisans mezunu olmak, belirtilen yabancı dil puanını sağlamak ve deneyim koşulunu belgelemek bulunmaktadır. Araştırma görevlisi pozisyonuna başvuran adayların 35 yaşını doldurmamış olmamaları da aranan şartlar arasındadır.

Öğretim görevlisi ve araştırma görevlisi kadrolarına başvuruda bulunacak adayların, dilekçe, Türkçe özgeçmiş, adli sicil kaydı, ALES belgesi, yabancı dil belgesi, fotoğraf, nüfus cüzdanı sureti, diploma fotokopileri, onaylı lisans transkript belgesi, deneyim belgeleri ve yabancı ülkelerden alınan diplomaların denklik belgelerini teslim etmeleri gerekmektedir.

beykoz üniversitesi, akademik kadro i̇çin personel alımı gerçekleştirecek! başvuru i̇le i̇lgili tüm detaylar!
beykoz üniversitesi, akademik kadro i̇çin personel alımı gerçekleştirecek! başvuru i̇le i̇lgili tüm detaylar!

İlgilenen adaylar, başvurularını en geç 10 Nisan 2023 tarihine kadar gerçekleştirmelidir. Başvurular, İnsan Kaynakları Müdürlüğü’ne şahsen veya posta yoluyla yapılacak olup, süresi içinde yapılmayan başvurular ve e-posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Ön değerlendirme ve giriş sınavı sonuçları, Beykoz Üniversitesi’nin resmi internet sitesi üzerinden duyurulacaktır.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu