BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Bitlis Eren Üniversitesi Personel Alımı Yapacak! Başvuru Şartları Ve Detaylar basvurusonucu

Bitlis Eren Üniversitesi yeni personel alımı gerçekleştirecek. Alımı yapılacak kadrolar açıklandı. Bitlis Eren Üniversitesi resmi gazetede 4B sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek. Alımı yapılacak kadrolar açıklandı.

Bitlis Eren Üniversitesi Başvuru Şartları

Belediye bünyesinde bir büro personeli bir spor uzmanı bir teknisyen 3 aşçı 2 aşçı yardımcısı ve iki şoför alımı gerçekleştirecek. Alımı yapılacak personeller için genel şartlarda açıklandı.

Adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekmektedir. 657 sayılı şartları taşıması gerekmektedir. Bunun yanı sıra gerekli olan bölümlerden mezun olma KPSS B grubu sınavlarında lisans mezunları için 2022 KPSS 3 puanı ön lisans mezunları için kpssp93 puanı ortaöğretim mezunları için ise kpssp94 puanı esas alınacaktır. Adayların tercih edilen pozisyona uygun olması gerekmektedir ve bunu belgelendirmesi gerekmektedir.

Bitlis Eren Üniversitesi Personel Alımı Başvurusu

Başvuru yapmak isteyen adayları 6 ay içerisinde çekilip 2 adet fotoğraf diplomaya da mezuniyet belgesi başvuru formunun nüfus cüzdanlı ile birlikte başvurularını gerçekleştirebilirler. Başvuru yapmak isteyen adaylar 28 Mart 2023 tarihine kadar Bitlis Eren Üniversitesi Rektörlüğü personel daire başkanlığına başvuru yapacaktır.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu