BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Borçları Yüzünden Uykuları Kaçanlar Dikkat! ING Bank’ın Desteği 175 Bin TL’ye Kadar Olan Borçlarınızı Sıfırlayacak! basvurusonucu

Nakit sıkışıklığı sebebi ile bir süredir bankaların kredi ve kredi kartı ürünlerinden destek alan ancak yine aynı sebepten ötürü oluşan borçları ödemek konusunda sıkıntıya düşen tüketiciler için harekete geçen ING Bank, yeni bir kampanya düzenlediğini duyurdu. Düzenlemiş olduğu kredi kampanyası aracılığı ile borçlu kişinin bankalara olan tüm borçlarını kendi bünyesinde toplayacağını ve borç tutarını bir nevi yapılandıracağını belirten ING Bank, tüketicilerin yüzlerini güldürmeyi başardı.

Kredi ve kredi kartı kullanımından ötürü resmen borç batağına sürüklenen tüketiciler için devreye giren ING Bank, düzenlemiş olduğu borç transferi kampanyası ile borçların daha düşük taksitler karşılığında kapatılabileceğini ifade etti. Özel banka, yeni kampanyasına ilişkin tüm detayları tüketiciler ile paylaştı.

175 BİN TL’YE KADAR OLAN BORÇLARINIZI ÜSTLENECEK!

Kredi ve kredi kartı borçlarından ötürü gecesi gündüzüne karışan tüketicilere seslenen ING Bank, düzenlemiş olduğu borç transferi kredisi ile ilgili borçları kendi bünyesinde toparlayacağını bildirdi. Bu kapsamda 175 bin TL’ye kadar olan borçları üstleneceğini belirten banka, kredi ürününün başlangıç faizini yüzde 1,54, azami vade sayısını ise 36 ay olarak açıkladı.

ING BANK BORÇ TRANSFERİ KREDİSİ AYLIK TAKSİT ÖDEMELERİ

Bankaların borç tahsilatı birimlerinden aranmaktan bıkan tüketiciler, ING Bank tarafından düzenlenmiş olan borç transferi kredisi kampanyasını yakın takip altına aldı. Kredi hizmetinden yararlanmadan önce aylık taksit tutarlarına ilişkin bilgi sahibi olmak isteyen tüketicilere kolaylık sağlayan ING Bank, örnek maliyet tablolarını yayınladı.

Birinci maliyet tablosu:

  • Kredi tutarı: 10 bin TL
  • Vade sayısı: 36 ay
  • Faiz oranı: Yüzde 2,19
  • Kredi tahsis ücreti: 50 TL
  • Aylık taksit tutarı: 440 TL

Üçüncü maliyet tablosu:

  • Kredi tutarı: 175 bin TL
  • Vade sayısı: 12 ay
  • Faiz oranı: Yüzde 1,89
  • Kredi tahsis ücreti: 875 TL
  • Aylık taksit tutarı: 16.919 TL

ING BANK’IN BORÇ TRANSFERİ KREDİSİNE NASIL BAŞVURU YAPILIR?

ING Bank’tan kredi ve kredi kartı borçlarına karşı destek almak isteyen tüketiciler, bankanın mobil uygulaması, internet bankacılığı ekranı veya banka şubeleri aracılığı ile borç transferi ürünü için başvuru oluşturabilirler.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu