BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Bu Fiyata Su Bile Kalmadı! O Banka 13 TL’ye 10 Bin TL Ödüyor! Herkes Şokta! basvurusonucu

2021 yılının son çeyreğinde hareketlenen ve tüketicilerin ceplerinin bir anda boşalmasına sebep olan döviz kurları ve altın fiyatları, son dönemlerde yeniden yükselişe geçti. Alım güçleri yüksek enflasyon sebebi ile düşük seviyelerde olan vatandaşlar, ekonomi piyasalarında yaşanan hareketliliğin ardından paniğe kapılmaya başladı. Mevcut kazançları ile ay sonlarını getirmekte zorlanırken bir de piyasaların tekrar hareketli günler geçirmesi ile yüzleşen vatandaşlar, nakde olan ihtiyaçlarını bir an önce karşılayabilmek adına araştırmalara başladı.

Bankaların mart ayı kredi ürünlerini inceleyen tüketicilere, olumlu yanıt ON Bank’tan geldi. Burgan Bank’ın dijital bankacılık kolu olarak hizmet veren ON Bank, düşük faizli yeni kredi ürünü ile herkesin gönlünü fethetmeyi başardı. Ay sonuna kadar geçerli olacak olan kredi kampanyası kapsamında eski- yeni demeden tüm müşterilerine nakit desteği vereceğini belirten ON Bank, kredi kampanyasına ilişkin ayrıntıları paylaştı.

FAİZLERİ DİBE ÇEKTİ!

Yeni dönemin öne çıkan bankalarından birisi olan ve her ay düzenlediği avantajlı kredi kampanyaları sayesinde müşteri sayısını giderek artıran ON Bank, mart ayının da gözdesi olmayı başardı. Yüzde 0,99 başlangıç faizli kredi ürünü ile dikkatleri üzerine çeken dijital banka, kredi hizmeti karşılığında tahsis ücreti de almayacağını belirtti. ON Bank, yeni kampanyasından 18 yaşını tamamlamış olan herkesin yararlanabileceğini bildirdi.

TAKSİT HESAPLARINI ORTAYA KOYDU!

Düzenlemiş olduğu yeni kredi kampanyası kapsamında 10 bin TL’ye kadar olan kredi taleplerine 6 ay azami vade ve yüzde 0,99 faiz ile yanıt vereceğini belirten ON Bank, bu parametreler kapsamında ödenecek olan aylık taksit tutarının 1.739,59 TL olacağını ifade etti. Vadenin 36 aya çıkması durumunda faiz oranının da yüzde 1,59 olarak güncelleneceğini ifade eden dijital banka, bu hesaba göre 10 bin TL’lik kredi için ödenmesi gereken aylık taksit tutarının 391,54 TL olacağını bildirdi.

BAŞVURU YOLLARI AÇIK!

Düzenlediği yeni kampanyasına yalnızca elektronik ortamda başvuru yapılabileceğini ifade eden ON Bank, mobil uygulama ve internet bankacılığı ekranlarının başvuru yapmak isteyenler için erişime açılmış olduğunu belirtti.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu