BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Bugün Hemen Hesaplarınızı Kontrol Edin: Para Yatırıldı! basvurusonucu

Yakın zamanda ödeme bekleyenlerle ilgili yeni bir açıklama geldi. Beklenen paralar bugünden başlayarak hesaplara yatırılıyor.

Bugün hemen hesaplarınızı kontrol edin: Para yatırıldı!

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, yapılan destek ödemelerine dair açıklamalarda bulunarak ödemelerin hesaplara yattığını duyurdu.

Paralar Hesaplara Yatırıldı

Beklenen haberi Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi açıkladı. Tarım destek ödemeleri bugünden itibaren hesaplara yatmaya başladı. . Bakan Kirişci yapmış olduğu açıklamada  115 milyon 508 bin 658 liralık tarımfaaliyetlerini destekleme yardım ödemelerinin bugünden itibaren ödeme bekleyen çiftçilerin hesaplarına aktarılacağını duyurdu.

Çiftçilerin beklediği tarım destek yardımı için beklenen haberi bugün Vahit Kirişçi kendi twitter hesabı üzerinden açıklama yaparak ödemelerin yatmaya başladığını duyurdu. Vahit Kirişçi destek ödemesi alacak olan çiftçiler için ayrılan bütçeyi ve alanı açıklayarak çiftçilerin hesaplarını kontrol etmesini söyledi.

bugün hemen hesaplarınızı kontrol edin: para yatırıldı!
bugün hemen hesaplarınızı kontrol edin: para yatırıldı!

Sosyam medya twitter platformundan açıklamada bulunan Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi , “115 milyon 508 bin 658 liralık tarımsal destek ödemelerinin bugünden başlayarak çiftçilerimizin hesaplarına aktarmaya başladık Herkes için hayırlı ve bereketli olur umarım ifadeleriyle tarımsal destek ödemesi bekleyen çiftçiler için müjdeli haberi verdi. Tarım detek ödemesi bekleyen çiftçiler için yapılan ödemelerin tutarını ve ayrılan bütçeyi açıkladı. Bugünden itibaren hesaplara para yatırıldığı haberini verdi.

Paylaşımda Ayrıca Şu Bilgilere Yer Verildi:

Hangi tarımsal faliyete ne kadar bütçe ayrıldığını açıklayan Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi ödenekleri sıralayarak yapılan destek ödemesi tutarlarını açıkladı. Yapılan ödemeler doğrultusunda çiftçiye ayrılan destek tutarlarını paylaşarak müjdeli haberi twitter hesabı üzerinden verdi.

Tarımsal destek ödemeleri hususu hakkında Hububat baklagil-dane mısır desteğinin 67 milyon 332 bin 366 lira olarak ve hayvan hastalıkları tazminatı desteğinin ise  23 milyon 265 bin 109 lira olarak yatırıldığını duyurdu.

bugün hemen hesaplarınızı kontrol edin: para yatırıldı!
bugün hemen hesaplarınızı kontrol edin: para yatırıldı!

Ayrıca sertifikalı fidan kullanım desteği için de 15 milyon 832 bin 402 lira ve hayvan gen kaynaklarını koruma desteği için  6 milyon 472 bin 800 liradan hesaplara geçtiğini belirtti. Son olarak   TMO alım prim desteği 2 milyon 605 bin 981 lira tutarında ödemeler yapıldığını açıkladı

 

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu