BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Büyükşehir Belediyesi 45 Üst Yaşla 50 Daimi İşçi Alımı SAĞLAYACAK! İlkokul Mezunu İkamet Şartı YOK! Başvuru İle İlgili DETAYLAR! basvurusonucu

Büyükşehir Belediyesi tarafından 50 işçi alımı gerçekleştirilecek. Alımı yapılacak personellerin maksimum 45 yaşında olması gerekmektedir.

Büyükşehir Belediyesi 45 Üst Yaşla 50 Daimi İşçi Alımı yapacak! İlkokul mezunu ikamet şartı yok

Daimi olarak görev alacak personeller için detaylarda belli oldu. KPSS şart olmadan En az ilkokul mezunu alımlar yapılacak. Büyükşehir Belediyesi işçi alımları ile alakalı birçok yeni detay var 41 yaşından gün almamış adaylar başvuru gerçekleştirebiliyorlar.

büyükşehir belediyesi 45 üst yaşla 50 daimi i̇şçi alımı
büyükşehir belediyesi 45 üst yaşla 50 daimi i̇şçi alımı

Belediye Personeli Alımı İlanına Kimler Başvurabilir?

Başvuru yapmak isteyen adaylar İŞKUR üzerinden ilanları takip edebilirler. Özellikle de belediye bünyesinde görev almak isteyen adaylar için başvuru şartlarda açıklandı. Erkekler için askerlikle ilişkisinin bulunmaması esnek çalışma sistemine ayak uydurabilmesi 31 Mayıs 2023 günü itibarıyla 45 yaşından gün almamış olması gerekmektedir.

40 Çöp Kamyonu Arkası Personeli Alım Detayları

On çöp kamyonu şoförü ile birlikte 40 çöp kamyon arkası işçisi de İnegöl Belediyesi tarafından alalım gerçekleştirilecek şoförler için yaş sınırı 41 çöp kamyonu arkası için ise 46 yaş sınırı bulunmaktadır.

büyükşehir belediyesi 45 üst yaşla 50 daimi i̇şçi alımı
büyükşehir belediyesi 45 üst yaşla 50 daimi i̇şçi alımı

İnegöl Belediyesine Başvurumu Nasıl Gönderebilirim?

Başvuru yapmak isteyen adaylar için başvuruların aktif şekilde devam ettiğini belirtmek gerekiyor. İnegöl Bursa belediyesine başvuru gerçekleştirmek isteyenler Mahmudiye Mahallesi, 29. Mobilya Sokak, İnegöl Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Hizmet Binası – İnegöl / Bursa Adresine müracaat edeceklerdir.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu