BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Cebinizi Doldurmak İçin Hala Vaktiniz Var! 20 Bin TL’yi O Bankadan Yüzde 0 Faiz Avantajı İle Çekebilirsiniz! Üstelik Mobil Uygulamayı İndirmek Yeterli! basvurusonucu

Artan nakit ihtiyaçları sebebi ile iyiden iyiye köşeye sıkışan vatandaşlar, ramazan ayının gelmesi ile birlikte destek arayışlarını hızlandırdı. Ramazan Bayramı öncesinde bütçelerinin toparlanmasına ihtiyaç duyan vatandaşların nakit desteği arayışları devam ederken bankaların mart ayı kredi kampanyaları da öne çıkmaya başladı. Bu noktada iki ayrı kampanya hazırlayarak dikkatleri üzerine çeken Akbank, tüketicilerin yüzlerini büyük ölçüde güldürmeyi başardı.

Geçtiğimiz ay düzenlemiş olduğu faizsiz nakit avans kampanyasını bu ay da devam ettiren özel banka Akbank, o kampanyaya ek olarak bir de kredi kampanyası düzenlediğini duyurdu. Banka, ay sonuna kadar başvurulara açık kalacak olan destek kampanyalarına ilişkin ayrıntıları paylaştı.

FAİZSİZ DESTEKLERİNİ DUYURDU!

Sektörün önde gelen özel bankaları arasında gösterilen ve her dönemde olduğu gibi yeni dönemde de tüketicilerin ihtiyaçlarına yönelik kampanyalar geliştirerek müşteri sayısını artırmayı başaran Akbank, mart ayı için özel olarak düzenlemiş olduğu yeni kampanyaları açıkladı. İki ayrı kategoride finansman desteği sağlayacağını belirten banka, iki destek için de faiz uygulamasının olmayacağını belirtti.

Düzenlemiş olduğu iki finansman desteği kampanyasının da yalnızca yeni müşterilerinin başvurularına açık olduğunu belirten özel banka Akbank, 31 Mart 2023 tarihine kadar bankanın mobil uygulaması üzerinden ilk kez Akbanklı olan ve ilk kez Wings veya Axess kart kullanan tüm tüketicilere, 20 bin TL’ye kadar destek vereceğini bildirdi.

KREDİ KAMPANYASININ DETAYLARI BELLİ OLDU!

Düzenlemiş olduğu mart ayı kredi kampanyası kapsamında yeni müşterilerine sıfır faiz ve 12 ay vade avantajı ile 10 bin TL’ye kadar kredi desteği vereceğini belirten özel banka Akbank, dikkatleri üzerine çekti. Banka, kredi kampanyası kapsamında ödenecek olan azami taksit tutarının 833,33 TL olduğunu bildirdi.

6 AY VADE İLE TAKSİTLİ NAKİT AVANS AVANTAJI!

Sıfır faizli kredi kampanyasının yanı sıra bir de sıfır faizli taksitli nakit avans kampanyası düzenlemiş olduğunu duyuran Akbank, bu kampanyasında da üst limitin 10 bin TL olduğunu ancak azami vade sayısının 6 ay olduğunu bildirdi. Banka, 31 Mart tarihine kadar Akbanklı olan ve 17 Nisan tarihine kadar Axess/ Wings kart kullanmaya başlayan tüm yeni müşterilerinin ilgili kampanyadan destek alabileceklerini ifade etti.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu