BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

ChatGPT’ye rakip geldi! Bard nedir? Google Bard nasıl kullanılır? basvurusonucu

Yapay Zekâ çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Google popüler sohbet robotu ChatGPT rekabet edebilmek için çalışmalarına devam ediyor. Google kısa süre içerisinde Bard’ı test kullanımına açmayı planlıyor. Bard ülkemizde ve dünyanın farklı noktalarında kullanılmaya devam edecek.

Google CEO’su Sundar Pichai yapmış olduğu konu ile alakalı Bard’ın test çalışmaları devam ettiğini ve sohbet robotu olarak ilk adam olarak ABD ve İngiltere’de kullanıcıları açıldığını duyurmuştu. Yapmış olduğu açıklamada Bard kullanmaya ve yeteneklerini test etmeye başladıkça Yapay Zekâ raporu robotun insanları şaşırtacağına emin özellikle de bazı şeyler yanlış girecek ancak kullanıcı gelebilir ürünü ve temel teknoloji geliştirmek için oldukça kritik bir döneme sahip.

Yapay Zekâ meraklı da ChatGPT ile Bard arasında ne gibi farkların olduğunu merak ediyor. Konu ile alakalı Sundar Pichai açıklama yaptı. Bard Microsoft destekli rakibinin aksine Google arama aracılığıyla birlikte gerçek dünyadan bilgileri erişerek bu işlemleri gerçekleştirebiliyor. Yanıtları arama sonuçları ile çok daha tutarlı bir şekilde olanak sağlıyor.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu