BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Kritik Hatay Açıklaması: Asla Yalnız Bırakmayacağız basvurusonucu

Deprem bölgesini ziyaret eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bölgeden çok samimi açıklamalar gerçekleştirdi. Hatay’ın Kırıkhan ilçesindeki çadır kenti ziyaret eden Erdoğan yaşanan felaket sonrasında Hatay ile alakalı çalışmaların hız kesmeden devam edeceğini ve Hatay’ın hiçbir zaman yalnız bırakılmayacağını duyurdu.

Erdoğan’dan Kritik Hatay Açıklaması: Asla Yalnız Bırakmayacağız

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Hatay’a giderek burada önemli bağlantılarda bulundu. Kendisine Milliyetçi Hareket Partisi lideri Devlet Bahçeli de eşlik etti.

cumhurbaşkanı erdoğan’dan kritik hatay açıklaması
cumhurbaşkanı erdoğan’dan kritik hatay açıklaması

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından öne çıkanlar:

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan “maruz kaldığımız felaket nedeniyle bütün top kamu görevlileri sivil toplum kuruluşları gönüllüler olmak üzere bölgeye akın ettik. Deprem de devlet ve millet her zaman ileriye deprem bölgesinde sel oldu aktı. Yaptığımız uluslararası çare cevap veren 100 ülkenin 90’ından ekipler oldukça faydalı bir şekilde çalışmalar yürüttüler.

cumhurbaşkanı erdoğan’dan kritik hatay açıklaması
cumhurbaşkanı erdoğan’dan kritik hatay açıklaması

Hatay hiçbir zaman yalnız bırakmayacağız yeni konutlar çalışmalarımız nasıl kesmeden devam ediyor. Önümüzdeki dönemde her fırsatta şehrimize gelerek yapılan çalışmaları burada denileceğiz Hatay’da 183.000 konut 15.000 köy evi yapmayı planlıyoruz.”

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu