BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na Sert Tepki! basvurusonucu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK parti Genel kurulu toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan öncelikle sel felaketi yaşayan vatandaşların başsağlığı ve geçmiş olsun dileklerini iletti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na Tepki!

Kılıçdaroğlu’na tepkisini ifade eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kemal Kılıçdaroğlu’na özellikle halen siyasete olan devamını vurgulayarak depremzede vatandaşların Yapılan bu durumların vatandaşların sorunlarına çözüm getirmeyeceğini ifade etti.

Kentsel Dönüşüm Vurgusu

Ana muhalefete seslenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kentsel dönüşüm konusunda da ifadelerde bulundu. Ülkede uzun zamandır devam eden aynı zamanda başlatsan kentsel dönüşüme yalanlarla Nasıl engel olunduğunu ifade etti. İdeolojik bağnazlıklarla sabota edilen kentsel dönüşümler ifade edilirken bir yandan şimdilerde yapılan kentsel dönüşüm çalışmalarından da bahsedildi.

cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan’dan kılıçdaroğlu’na sert tepki
cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan’dan kılıçdaroğlu’na sert tepki

Recep Tayyip Erdoğan özellikle yapılan Bu projede herkesinden samimi ve içtenlikle destek beklediğini de belirtti. El birliği ile yapılan inşaat çalışmaları ve kentsel dönüşümle birlikte bu enkazların altından hep birlikte kalkılacağı ifade edildi. Hiçbir şehrin birbirinden ayrılmadığını ve aynı koordine ile bütün şehirlerde çalışmaların devam ettiği de vurgulandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bundan sonraki süreçte yine depremzedelerle birlikte destek olunarak iyi bir şekilde ilerleneceğini ve bu kentsel dönüşüm ve inşaat projelerinin başarılı ve sorunsuz bir şekilde devam edeceğini de ifade etti.

cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan’dan kılıçdaroğlu’na sert tepki
cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan’dan kılıçdaroğlu’na sert tepki

14 Mayıs Bekleniyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan özellikle muhalefete seslenerek 14 Mayıs’ta halkın kendisine cevabını vereceğini ifade etti. Atılı masaya da değinen cumhurbaşkanı ama senin amacı doğrultusunda çalışmak yerine başkan yardımcısı sayısını çoğaltabileceğini ve bu doğrultuda olabilecek sonuçlara dikkat edilmesi gerektiğini ifade etti. Aynı zamanda eyt’ye de vurgu yapan Recep Tayyip Erdoğan bu kanunun çıktığını ve Kemal Kılıçdaroğlu’nun kendisine Bu durumun biraz da olsa örnek alabileceğini ifade etti.

 

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu