BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Denizbank Müşterisi Olmayanlar Dikkat! Mobil Uygulamayı İndirene Yüzde 0 Faiz Avantajı İle Anında 10 Bin TL Yatırılacak! Detaylar Belli Oldu! basvurusonucu

Yüksek enflasyonun uzun süredir hem ülkemiz ekonomisi hem de diğer dünya ekonomileri adına büyük bir problem teşkil ediyor olması, tüketicilerin bütçelerini büyük oranda zorlamaya başladı. 1 yılı aşkın süredir yüksek enflasyondan kaynaklı ortaya çıkan yüksek faiz oranları ile başa çıkmaya çalışan, maaşları yükselmiş olmasına rağmen alım güçlerinde bir iyileşme söz konusu olmadığı için köşeye sıkışan vatandaşlar, bayram öncesi nakit arayışına çıktı.

Temel ihtiyaçlarını kıt kanaat karşılamaya çalışan, yanı sıra kira, fatura gibi zorunlu giderlerine de yetişmeye çalışan tüketiciler, Ramazan Bayramı öncesinde cüzdanlarını ferahlatabilmek adına bankaların güncel kampanyalarını yakın takip altına aldı. Başta yüksek enflasyon olmak üzere pek çok yan faktörden ötürü faiz artırımına giden bankalardan ötürü büyük bir hayal kırıklığı yaşayan vatandaşlar, nakit ihtiyaçlarını nasıl karşılayacaklarını düşünmeye devam ederlerken beklenen müjdeli haber Denizbank’tan geldi. Özel banka, ay sonuna kadar faizleri sıfırlanmış olan avantajlı ürününün detaylarını tüketiciler ile paylaştı.

DENİZBANK’TAN YÜZDE 0 FAİZ MÜJDESİ!

Ülkemizin önde gelen özel bankaları arasında bulunan Denizbank, nakde olan ihtiyaçları giderek artan ve bu problemi Ramazan Bayramı’na kadar bir nebze olsun çözüme kavuşturabilmek isteyen tüketiciler için yeni bir kampanya düzenledi. Söz konusu kampanyasının ay sonuna kadar geçerli olacağını vurgulayan Denizbank, destek ürününe ilişkin ayrıntıları paylaştı.

Düzenlemiş olduğu ürünün bir kart ürünü olduğuna dikkat çeken Denizbank, yeni müşterilerinin kart başvurusunda bulunmaları ve söz konusu başvurunun onaylanması durumunda, yüzde 0 faiz avantajı ile 10 bin TL’ye kadar taksitli nakit avans hizmeti sunacağını bildirdi.

DENİZBANK FAİZSİZ DESTEK ÜRÜNÜNÜN AYRINTILARI

Denizbank tarafından müjdelenmiş olan yüzde 0 faizli taksitli nakit avans ürününün detayları belli oldu. Banka, ilgili ürün dahilinde kullandıracak olduğu azami vade sayısını 6 ay olarak açıldı. 10 bin TL’yi aşan avans taleplerinde faizin güncelleneceğini ifade eden banka, mevcut müşterilerin ise bu üründen yararlanamayacaklarını bildirdi.

DENİZBANK FAİZSİZ AVANS KAMPANYASI BAŞVURUSU

Denizbank’ın faizsiz taksitli nakit avans kampanyasına başvuru yapmadan önce Mobil Deniz uygulamasından banka müşterisi olunması ve yine aynı uygulama üzerinden kredi kartı başvurusu yapılması gerekir. Başvurunun onaylanmasını takiben 2 gün içerisinde hesaba tanımlanacak olan kampanyalı üründen, 15 Nisan 2023 tarihine kadar yararlanılabilecektir.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu