BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Devlet Bahçeli’den Çağrı! Kritik Açıklamayı Yaptı! basvurusonucu

Milliyetçi Hareket Partisi lideri Devlet Bahçeli 14 Mayıs’ta yapılacak seçimler ile alakalı çok önemli açıklamalar gerçekleştirdi.

Devlet Bahçeli’den Çağrı! Kritik Açıklamayı Yaptı

Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilleri genel seçimleri ile alakalı çalışmaların başladığını daha önce de söyleyen Devlet Bahçeli Merkez Yönetim Kurulu (MYK) ile Merkez Disiplin Kurulu (MDK) üyeleri ve milletvekilleriyle parti genel bir araya geldi ve oldukça önemli açıklamalar gerçekleştirdi.

devlet bahçeli’den çağrı! kritik açıklamayı yaptı!
devlet bahçeli’den çağrı! kritik açıklamayı yaptı!

Devlet Bahçeli’nin Açıklamaları;

Yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği genel seçimleri öncesinde toplantı düzenleyen Devlet Bahçeli “bizim başarımız her zaman mazlumların umudu demektir bizim başarımız ülkemizin yükselişi anlamına gelmektedir. MHP ve Cumhur ittifakı milli bağımsızlığımızın gücü milli birlik ve kardeşliğimizin güvencesi anlamına gelmektedir.

devlet bahçeli’den çağrı! kritik açıklamayı yaptı!
devlet bahçeli’den çağrı! kritik açıklamayı yaptı!

 Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Türkiye’nin gücüne güç katmış cumhuriyetin yeni yüzyıldan ilerleyişi ve yükselişi ilhamı olmuştur. Türkiye’miz siyasi ve stratejik mahiyeti tarihi nitelikte olan aynı zamanda ciddi bir sürecin içerisinde olan bölgededir. Cumhuriyetimizin 100 yıl dönümüne adım adım yaklaşırken Türkiye’mizi çok daha ileriye taşıyabilmek adına çalışmalarımıza hız veriyoruz.” ifadelerini kullandı.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu