BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Diyarbakır Dicle Üniversitesi Personel Alımı Yapacak! Başvuru Şartları Ve Detaylar basvurusonucu

Diyarbakır Dicle Üniversitesi tarafından yeni personel alımı gerçekleştirilecek. Alımı yapılacak kadrolar açıklandı. Diyarbakır Dicle Üniversitesi tarafından yapılacak personel alımlarına dair bütün detayları içeriğimizde görebilirsiniz.

Diyarbakır Dicle Üniversitesi Personel Alımı Kadrolar

Dicle Üniversitesi resmi gazetede yeni personel alımı ilanı yayınladı. 72 Hemşire 1 evde 2 biyolog 4 Tıbbi Görüntüleme teknikeri 8 Anestezi teknikeri bir paramedik personel alımı yapılacak.

Bunun yanı sıra 53 destek personeli 3 şoför 5 teknisyen bir tekniker 40 koruma ve güvenlik görevlisi alımı yapılacak. Diyarbakır Dicle Üniversitesi tarafından alınacak kadrolar için genel alım şartları da açıklandı.

Diyarbakır Dicle Üniversitesi Personel Alımı Başvuru Şartları Ve Tarihi

657 sayılı devlet memurları kanunu 48. maddesinde ki tüm şartlar aranacaktır lisans mezunları için 2022 yılında yapılmış KPSS P3 ön lisans mezunları için KPSS p93 lise mezunları için 2022 kpssp94 sınavına girmiş olmak gerekmektedir. Erkek adayları için askerlik vazifesini yerine getirmiş olmak kamu haklarından mahrum bulunmamak gerekmektedir.

Dicle Üniversitesi personel alımlarına başvuru aktif şekilde devam ediyor. Başvurular 24 Mart 2023 Cuma günü itibariyle başladı. Adaylar 10 gün içerisinde başvurularını internet adresi üzerinden yapabilecekler.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu