BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Eczane Çalışanları Dikkat! Devlet Sizler İçin Destek Kampanyası Geliştirdi! 70 Bin TL Anında Hesaplarınıza Yatacak! basvurusonucu

Günümüzün zorlu ekonomik şartları, her kesimden vatandaşın bütçesi üzerinde derin sarsıntılar yaşattı. Sene başında asgari ücrete, memur ve emekli maaşlarına yapılmış olan yüksek oranlı zamlara rağmen alım gücünün toparlanamamış olması, vatandaşların bütçelerini destekleyecek ek seçeneklere yönelmelerine sebebiyet verdi. Bu noktada bankaların faizlerinin yükselmiş olması elleri kolları bağlarken Halkbank’tan düşük faizli yeni kredi müjdeleri arka arkaya geldi.

Emekliler, memurlar ve özel sektör çalışanları için ayrı ayrı kredi kampanyaları düzenleyen kamu bankası Halkbank, meslek grupları için de alt başlıklarda finansman destekleri düzenlemeye başladı. Bu noktada bankanın eczane çalışanları için düzenlemiş olduğu yeni kredi kampanyası, yakın takip altına alındı. Eczacıların ve diğer eczane çalışanlarının başvurularına açık olan yeni kredi ürününün detayları kamuoyu ile paylaşıldı.

ECZANE ÇALIŞANLARI YARARLANABİLECEK!

Düzenlediği kampanyalar ve devlet güvencesi ile sunmuş olduğu kaliteli hizmet sayesinde senelerdir sektörün en çok tercih edilen bankaları arasında bulunan Halkbank, nakit sıkışıklığı içerisinde olan eczacılar ve diğer eczane çalışanları için yeni bir kredi ürünü düzenlediğini duyurdu. Söz konusu ürününün üst limitini 70 bin TL olarak açıklayan kamu bankası, başlangıç faizini ise yüzde 1,71 olarak uygulayacağını bildirdi.

ECZACI KREDİSİNİN TAKSİT HESAPLARI YAPILDI!

Tüm eczane çalışanlarının başvurularına açık bulunan 70 bin TL üst limitli kredi ürününün taksit hesapları da paylaşıldı. Halkbank 36 ay vade ve yüzde 1,71 faiz oranı karşılığında 10 bin TL’lik destek almak isteyen eczane çalışanları için aylık taksit hesabını 401,04 TL olarak açıkladı. Bu hesapta 55 TL’lik kredi tahsis ücretinin de ek olarak alınacağını ifade eden kamu bankası, tahsis ücreti ödemek istemeyenler için faiz oranının yüzde 1,76’ya yükseleceğini, taksit ödemesinin ise 405,04 TL olacağını bildirdi.

ECZACI KREDİSİNE NASIL BAŞVURU YAĞILIR?

Hali hazırda müşterisi olan eczacıların ve diğer eczane çalışanlarının bankanın mobil uygulaması veya bankanın internet bankacılığı ekranı aracılığı ile kredi başvurusu yapabileceklerini belirten Halkbank, henüz müşterisi olmayan eczane çalışanlarının ise öncelikli olarak müşteri olma süreçlerini tamamlamaları gerektiğini bildirdi.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu