Memur Maaşları

EK ZAM SSK BAĞKUR EMEKLİ MAAŞLARI ARTTI EN DÜŞÜK MAAŞ EMEKLİYE NE KADAR 2023 OLDU ERDOĞAN SON AÇIKLA Market İş Başvurusu 2022

EK ZAM SSK BAĞKUR EMEKLİ MAAŞLARI ARTTI EN DÜŞÜK MAAŞ EMEKLİYE NE KADAR 2023 OLDU ERDOĞAN SON AÇIKLA Memur Maaşları2022

#Memur Maaşları2022

972 Kişi Okudu – 1 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Merhaba arkadaşlar Kanalımıza abone olup Bizleri desteleyebilirsiniz. Bizlerde böylelikle emeklinin sesini duyurabilirsiz… Bu Kanal Haberleri yerel ve diğer bilinen gazete yazılarından almaktadır…
SON DAKİKA: Emekli ve memur Ocak zammı ile çifte artış! Enflasyon farkı, ek zam dahil 2023 emekli ve memur maaşları ne kadar yükselecek?
Son dakika haberi…Emekli zammı ve memur zammı için belirleyici olacak veriler gelmeye devam ediyor. Ocak 2023 emekli ve memur maaşları için ipuçları güçlenirken, Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla hükümet gelirleri artıracak ve maaşlara ek zam olarak yansıyacak sosyal refah düzenlemeleri için çalışmalar yapıyor. İşte Ocak zammı için hesaplanan rakamlarla beraber enflasyon farkı ve ek zam dahil meslek meslek yeni zamlı maaş tabloları… Eylül ayı enflasyon rakamlarının belli olması sonrası 3 aylık enflasyon rakamı yüzde 7,05 oldu. Ekim-kasım-aralık ayındaki enflasyon oranlarının belli olması sonrası hem 6 aylık hem de yıllık veri kesinleşmiş olacak.

Eğer beklenen enflasyon gerçekleşirse; SSK ve Bağ-Kur emeklileri yüzde 17,86 Ocak zammı alacak. Memurlar ve memur emeklileri ise yüzde 8’lik toplu sözleşme zammına ilaveten enflasyon farkı ile birlikte yüzde 18,86 oranında zam alacak.

EK ek zam var mı ne kadar oldu 2023
maaşlara ek zam var mı ssk bağkur
sgk bağkur maaşlarına ek zam var mı ne kadar oldu 2023

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu