BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Eksun Gıda halka arz sonuçları ne zaman olacak? Kaç lot olacak? 2023 Eksun Gıda halka arz basvurusonucu

Eksun gıda halka arz ile alakalı çok sayıda yeni detay var. Eksun gıda halka toplama işlemleri sona erdi ve vatandaşlarda meraklı bekleyişini devam ettiriyor. Talep toplama işlemleri yaklaşık olarak 3 gün sürdü ve #EKSUN bist koduyla Borsa İstanbul Yıldız Pazar’da hisseler İşlemde olacak.

Fiyat olarak ise 48 lira 90 kuruş belirlendi. Eksun gıda halk arz açıklandı mı? Ne zaman olacak? Kaç lot verecek? Bütün detayları ile içeriğimizde görebilirsiniz.

Eksun Gıda Halka Arz Ne Zaman?

Eksun gıda halka tarifi de açıklandı. 15 16 17 Mart 2023 tarihleri arasında 3 günlük toplama süreci tamamlandı. Halka arz toplama işlemlerinin hemen ardından borsada işlem görmedi.

Aktif şekilde başlayacak Eksun gıda 48 lira 90 kuruştan halka arz olacak. Eksun Gıda şirketi 20,042,502 Lot vereceği açıklandı. Şirket halkı arıza bireysele eşit dağıtım gerçekleştirecek. Eksun Gıda hisse kodu #EKSUN olarak açıklanmıştı.

Eksun Halka Arz Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Resmi olarak halka artış işlemleri 20 Mart pazartesi itibarıyla başlıyor. Şirket paylarını ise 23 Mart tarihinde işlemi gireceğini duyurmuştu.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu