BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Elektrik ve Doğalgaz Faturalanız için 200TL Hediye Para Kampanyası Başladı! basvurusonucu

Son günlerde bankalar arası kampanya rekabeti son hız devam ediyor. Banka müşterileri kampanyaları yakından takip ederken, bir farklı kampanya açıklaması da Kuveyt Türk Bankasından geldi.

Elektrik ve Doğalgaz Faturalanız için 200TL Hediye Para Kampanyası Başladı.

Bankanın resmi sitesinden yaptığı açıklamaya göre başlattığı kampanyaya dâhil olan müşterilerine 200TL para hediye edeceğini açıkladı. Bankalar müşteri portföylerini genişletmek için türlü kampanyalarla vatandaşların ilgisini çekmeye devam ediyor. Kuveyt Türk Bankası müşterisi olmak ve 200TL hediye para kazanmak için yapmanız gereken sadece görüntülü görüşme ile banka müşterisi olup, elektrik ve doğal gaz faturanıza ödeme talimatı vererek kampanyaya dâhil olabileceksiniz.

Kuveyt Türk Bankası Kampanya Detayları Nelerdir?

Son zamanlarda banka kampanyaları, banka müşterileri ve banka müşterisi olmak için kampanyaları takip eden vatandaşlar için birbirinden avantajlı kampanyalar devam ediyor. Kuveyt Türk Bankası da web sitesinde avantajlı bir kampanya duyurdu. Kampanya detayları şu şekilde açıklandı: 1 Ocak 2023 tarihinden 31 Mayıs 2023 tarihine kadar olan sürede görüntülü görüşme ile banka müşterisi olanlardan ilk 20.000 müşteri kampanyaya katılım sağlayabilecekler.

elektrik ve doğalgaz faturalanız için 200tl hediye para
elektrik ve doğalgaz faturalanız için 200tl hediye para

Kampanyanın detayları şu şekilde; doğalgaz, elektrik vb. gibi en fazla 4 faturasını bankaya otomatik ödeme olarak veren vatandaşlar, her bir faturanın otomatik ödemesi gerçekleştiğinde, 50TL değerinde altın puan olmak üzere, toplamda 200TL altın puan hesaplarına eklenecek. Kampanyaya katılım sağlamak isteyen müşteriler Kuveyt Türk Mobil üzerinden görüntülü görüşme yaparak katılabilecekler.

elektrik ve doğalgaz faturalanız için 200tl hediye para
elektrik ve doğalgaz faturalanız için 200tl hediye para

Kampanya Şartları Nelerdir?

Kuveyt Türk Bankasından alınan detaylı bilgilere göre 1 Ocak 2023 tarihinden başlayarak, 31 Mayıs 2023 tarihinde sona erecek olan kampanya 20.000 kişi ile sınırlı olacak. Kuveyt Türk mobil üzerinden gerçekleştirilecek görüntülü görüşme boyunca onaylandığınızda Kuveyt Türk müşterisi olarak en az 1 ve en fazla 4 faturanızı otomatik ödeme talimatına vermeniz gerekiyor.

Günü gelen ve otomatik ödemesi gerçekleşen her bir fatura için 50TL değerinde altın puan eklenerek, her fatura otomatik ödemesi gerçekleştiğinde toplamda 200Tl’yi bulacak altın puan ödenmiş olacak. Altın puanlarınızı isteğinize bağlı olarak,  ister gram altın olarak yatırım amaçlı, ister nakite çevirerek alışveriş ödemelerinde kullanabilirsiniz.

 

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu