BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Emekliler Dikkat! Kamu Bankasından Rekor Ödeme! 5 Bin TL+ 70 Bin TL Anında Hesaplarına Aktarılacak! basvurusonucu

EYT yasasının resmen yürürlüğe girmiş olması ile birlikte bankalar da emekli müşteri sayılarını artırabilmek adına harekete geçti. Hem mevcut emeklilerin hem de EYT yasasından yararlanarak emeklilik hakkı elde edecek olan yeni emeklilerin bütçelerini destekleyebilmek adına yeni kampanyalar düzenleyen bankalar, promosyon kampanyalarında da değişikliğe gitti. Bu noktada emekliler için düzenlediği kampanyalar ile öne çıkan isimlerden birisi de kamu bankası Halkbank oldu.

Emekli vatandaşlar için birbirinden avantajlı hizmetler sunan kamu bankası Halkbank, EYT yasasının çıkması ile birlikte kredi kampanyalarını da güncelledi. Maaşını kendi bünyesinden alacak olan emekliler için karşılıksız ödeme hizmeti sunan banka, ayrıca kredi kampanyası sayesinde de düşük faiz avantajı ile cüzdanları dolduracağını garanti etti.

HALKBANK’TAN EK ÖDEME HİZMETİ!

halkbank borç kapatma kredisine dair detaylar! 6 ay ödemesiz kredi!

Emekli vatandaşlar için düzenlediği kampanyalar ile sektörde adından söz ettirmeyi başaran Halkbank hem normal yollardan emekli olan hem de EYT yasasından faydalanarak emeklilik hakkına erişecek olan emekliler için karşılıksız ödeme hizmeti sunacağını ifade etti. Kamu bankası, maaş hesabını banka bünyesine taşıyan ve ilgili hesabın en az 3 yıl boyunca bankada kalacağının sözünü veren tüm emeklilere, maaş harici 5 bin TL’ye kadar nakit ödeme yapılacağının garantisini verdi.

70 BİN TL’YE KADAR DÜŞÜK FAİZ AVANTAJI!

Emekli vatandaşlar için “Mutlu Emekli Kredisi” başlığı altında yeni bir kredi ürünü düzenlemiş olduğunu duyuran kamu bankası Halkbank, söz konusu kredi ürününden hem mevcut emeklilerin hem de yeni emekli olacak olan vatandaşların yararlanabileceklerini duyurdu. Kredi ürünü kapsamında verebileceği azami nakit desteğini 70 bin TL olarak açıklayan kamu bankası, ürün için uygulanacak olan başlangıç faizini ise yüzde 1,69 olarak bildirdi.

HALKBANK MUTLU EMEKLİ KREDİSİ AYLIK TAKSİT TUTARI

Halkbank’ın 70 bin TL’lik üst limit ile duyurmuş olduğu Mutlu Emekli Kredisi kampanyasından nakit desteği almak isteyen emekliler için aylık taksit hesapları da ortaya kondu. Yüzde 1,69 faiz oranı ve 36 ay vade karşılığında 25 bin TL’lik nakit desteği almak isteyenler için aylık taksit tutarı 998,63 TL olarak hesaplandı.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu