BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Emeklilere 18 Bin Lira Promosyon Var! Son Günler Hemen Başvurun! basvurusonucu

Birçok banka emeklileri maaş konusunda ikna edebilmek için promosyon dağıtıyor. Garanti Bankası da bu bankalardan bir tanesi ve özellikle ve son dönemde yapmış olduğu kampanyalar ile birlikte çok sayıda Emekliye promosyon dağıtıyor.

Emeklilere 18 Bin Lira Promosyon Var! Son Günler Hemen Başvurun

Son olarak 18.500 liralık bir promosyon kampanyası düzenlendi. Garanti yalnızca emeklilere özel olarak sunulan bu promosyon kampanyası ile birlikte farklı paketlerde sunuyor. İhtiyaç sahibi olanlara içinde Kredi destekleri de var.

emeklilere 18 bin lira promosyon var! son günler hemen başvurun!
emeklilere 18 bin lira promosyon var! son günler hemen başvurun!

Garanti Bankası Promosyon Kampanyası

Garanti Bankası Türkiye’nin özel bankaları ve oldukça büyük bir banka olarak da dikkat çekiyor. Birçok emekli maaşını bu bankadan alıyor. Garanti Bankası banka değişikliği yapmak isteyen emeklileri de çekebilmek için çok sayıda promosyon gerçekleştiriyor.

31 Mart 2023 tarihine kadar 7.500 TL Türk lirasına varan promosyon kampanyası var. Bunun yanı sıra isteyen vatandaşlara kredi de verilecek.

emeklilere 18 bin lira promosyon var! son günler hemen başvurun!
emeklilere 18 bin lira promosyon var! son günler hemen başvurun!

Garanti Bankası’ndan Emekli Maaşı Promosyonu Ve Eyt Promosyon Desteği Ne Kadar?

Garanti Bankası emeklilere özel olarak verilen promosyon kampanyasında minimum tutarı 3500 TL olarak belirledi. Verilecek olan promosyon miktarları kişilerin almış olduğu maaşlara göre değişkenlik gösteriyor.

Maksimum 10.000 TL’ye kadar promosyon ödemesini alabiliyorsunuz. Promosyon ödemeleri bir kere mahsus olarak yapılıyor. Başvuru yapmak isteyen emekliler 3-31 Mart 2023 tarihlerine kadar başvurularını bizzat gerçekleştirebilirler.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu