BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

En Az Lise Mezunu Olanlar Dikkat! Yıldız Teknik Üniversitesi 21 Sözleşmeli Personel Alacak! basvurusonucu

Ülkemizin önde gelen devlet üniversiteleri arasında yer alan Yıldız Teknik Üniversitesi, eksik kadrolarını belirleyerek ilana çıktı. Resmi Gazete’nin yeni sayısı aracılığı ile ilgili personel alımı ilanını kamuoyu ile paylaşan kamu üniversitesi, farklı kadrolarda görevlendirmek üzere yeni personellere ihtiyaç duyduğunu bildirdi.

En az lise mezuniyetine sahip yeni personellere ihtiyaç duyduğunu belirten Yıldız Teknik Üniversitesi, personellerin sözleşmeli olarak istihdam edileceklerini bildirdi. Kamu üniversitesi, başvuru süreci devam eden ilanına, kadro dağılımına ve diğer başvuru ayrıntılarına ilişkin önemli bilgiler paylaştı.

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI İLANI MART 2023

Dünya standartlarına uygun teorik ve uygulamalı eğitimi ile ülkemizin en önemli kamu üniversitelerinden birisi olma özelliğini taşıyan Yıldız Teknik Üniversitesi, eksik kadrolarını belirleyerek ilana çıktı. Farklı kadrolarda istihdam etmek üzere yeni sözleşmeli personellere ihtiyaç duyduğunu belirten kamu üniversitesi, ilan detaylarını ilgilileri ile paylaştı.

Belirlemiş olduğu farklı kadrolar kapsamında en az lise mezuniyetine sahip olunması gerektiğini belirten Yıldız Teknik Üniversitesi, ihtiyaç duyduğu yeni personel sayısını 21 olarak açıkladı.

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI İLANI KADRO DAĞILIMI

Düzenlemiş olduğu yeni personel alımı ilanında 21 sözleşmeli personele ihtiyaç duyduğunu belirten Yıldız Teknik Üniversitesi, personellerin görevlendirilecek oldukları kadroları şu şekilde sıraladı:

  • Destek personeli (Temizlik görevlisi)- Kadın- Lise mezunu: 8 kişi
  • Destek personeli (Temizlik görevlisi)- Erkek- Lise mezunu: 4 kişi
  • Koruma ve Güvenlik Görevlisi- Erkek- Lise mezunu: 3 kişi
  • Büro personeli- Kadın/ Erkek- Lisans mezunu: 3 kişi
  • Büro personeli- Kadın/ Erkek- Lisans mezunu: 1 kişi
  • Spor Uzmanı (Cankurtaran)- Erkek- Lisans mezunu: 1 kişi
  • Spor Uzmanı (Cankurtaran)- Kadın- Lisans mezunu: 1 kişi

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI İLANI BAŞVURU DETAYLARI

Yıldız Teknik Üniversitesi personel alımı ilanı aracılığı ile kurum bünyesinde görevlendirilmek isteyen adayların başvuruları, 27 Mart tarihine kadar kabul edilecektir. Adaylar başvurularını üniversitenin Personel Dairesi Başkanlığı’na şahsen ya da posta yolu ile iletmelilerdir. Postada yaşanabilecek olan gecikmeler, üniversitenin sorumluluğunda olmayacaktır.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu