BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Tarafından Çok Sayıda Yeni Personel Alımı Gerçekleştirilecek Alımı basvurusonucu

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi yeni personel alımları yapılacak. Belediye bünyesinde çok sayıda personel alınacak. Yapılacak otobüs şoförü ile alakalı detayları ortaya çıkmaya başladı.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi şirketi hafif raylı sistemler ulaşım Sanayi Ticaret Anonim Şirketi tarafından personel alımı yapılacak. Oto Yıkama elemanı 6 kişi 50 otobüs şoförü alımı gerçekleştirilecek.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı Başvuru Şartları

Eskişehir Büyükşehir Belediyesinde oto Yıkama elemanı için görev almak isteyenlerin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekmektedir. En az ilkokul mezunu askerlik ile ilişkisi bulunmayan adaylar başvuru gerçekleştirebilirler. Şoför alımlarında ise Türkiye vatandaşı olmak erkek ve kadına adaylar başvuru yapabilir.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Başvurusu

En az ilkokul mezunu E sınıfı ya da D sınıfı ehliyete sahip olan adayları başvuru yapabilirler. SRC2 çekme belgesine sahip olan Psikoteknik belgesi olan kişiler başvuru yapacaktır. Başvuru yapmak isteyen adaylar Eskişehir Büyükşehir Belediyesi tarafından alımı yapılacak kadrolara 14 Mart 2023 tarihine kadar online olarak başvuru yapabilirler adaylar [email protected] adresine bizzat başvuru yapacaktır.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu