BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Ev Konforunda Araçlar İçin Kuveyt Türk Katılım Bankası’ndan Destek! Kar Oranını Dibe Çekti! 182 TL’ye 100 Bin TL’lik Finansman Sağlanacak! basvurusonucu

Son dönemlerde otomotiv sektöründe yaşanan ve otomotiv sektörüne yansıyan olumsuz olaylar hem ikinci el hem de sıfır kilometre araçların fahiş seviyelerden satışa sunulmalarına sebebiyet verdi. Bütçelerine uygun araç satın alabileceklerine yönelik umutlarını iyiden iyiye yitiren tüketiciler, mart ayına özel düzenlenmiş olan kredi kampanyalarını yakından takip etmeye başladı. Bu noktada birçok bankanın faiz artırımına gitmiş olduğu gözlenirken Kuveyt Türk Katılım Bankası’ndan yüzleri güldüren bir açıklama geldi.

Tüm finansman ürünlerinde düşük kar payı mottosu ile hareket eden Kuveyt Türk Katılım Bankası, araç sahibi olmak isteyen ancak bütçesi bu isteğini gerçekleştirme noktasında yetersiz kalan vatandaşlara müjdesini verdi. “Türkiye’de bir ilk” sloganı ile duyurmuş olduğu Dijital Araç Finansmanı ürününün başvurulara açılmış olduğunu belirten katılım bankası, ürününe ilişkin ayrıntıları paylaştı.

KUVEYT TÜRK KATILIM BANKASI DİJİTAL ARAÇ FİNANSMANI MART 2023

Sıfır faiz ve düşük kar oranı yaklaşımı ile farklı kategoriler altında finansman kampanyaları düzenleyen Kuveyt Türk Katılım Bankası, araç sahibi olabilmek için bütçe desteğine ihtiyaç duyan tüketicilere seslendi. “Dijital Araç Finansmanı” ismini vermiş olduğu yeni finansman ürününü başvurulara açan banka, detayları paylaştı.

Hem yeni müşterilerinin hem de mevcut müşterilerinin araç sahibi olma hayallerine Dijital Araç Finansmanı ürünü ile destek olacağını belirten Kuveyt Türk Katılım Bankası, ürüne ilişkin kar oranını yüzde 1,76 olarak belirledi.

KUVEYT TÜRK KATILIM BANKASI DİJİTAL ARAÇ FİNANSMANI AYLIK TAKSİT TUTARI

Dijital Araç Finansmanı ürünü ile dikkatleri üzerine çeken Kuveyt Türk Katılım Bankası, yüzde 1,76 kar oranı ve 24 ay vade karşılığında 100 bin TL’lik finansman desteği almak isteyen tüketicilerin aylık olarak 5.480,86 TL tutarında taksit ödemeleri yapmaları gerektiğini belirtti.

KUVEYT TÜRK KATILIM BANKASI DİJİTAL ARAÇ FİNANSMANI BAŞVURUSU

Düzenlemiş olduğu Dijital Araç Finansmanı ürünü için hem yeni müşterilerinin hem de mevcut müşterilerinin başvurularını kabul etmeye devam ettiğini belirten Kuveyt Türk Katılım Bankası, isteyenlerin mobil bankacılık ekranından isteyenlerin ise internet bankacılığı sayfasından finansman başvurusunda bulunabileceklerini ifade etti.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu